Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Optimalizace serveru, zdražení polepů a možné řešení crashů hry

1 2



3.2.2022 18:59

Zpětná vazba na Texopt(1) je pozitivní a dvojku už jsem implementoval jiným způsobem, u které jsem si jistý, že zafunguje správně. Teď je otázkou, zda je zpětná vazba dostatečná na to, aby se i Texopt(1) zapínal všem automaticky. Tady mám od 5 lidí jen kladné reakce. Zároveň ale si údajně někteří stěžují jiným adminům, že to naopak zhoršilo. Poprosím tedy i další hráče, aby se podělili o své zkušenosti s testováním /texopt.

3.2.2022 20:12, odstraněno 17.12.2023 14:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.2.2022 02:03, naposledy upraveno 6.2.2022 02:04 uživatelem Rataj

Vzhledem ke smíšené zpětné vazbě v poslední době (u někoho /texopt řeší lagy i crashe, u jiných je naopak způsobuje) zůstane zatím příkaz zachován tak jak je (můžete si jej volitelně zapínat).

Pokud vám však hra nelaguje a necrashuje, není k tomu důvod. Stále pracuji na obecných optimalizacích serveru, které zasahují všechny hráče a hra by tak měla méně vypadávat a běžet plynuleji od posledních aktualizací už všem hráčům (bez ohledu na použití /texopt).

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~20