Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


DejviiX

Hráč

8
1.2.2022 12:51

TZdravíčko opět otravuji po nějaké té době vím že ve mě duvera i jako já sám hráč jsem špatnej hráč který má problém s RP ale to skoro každý ví píšu další žádost o unban bo nechápu proč zrovna já dostanu ban za něco co jsem se snažil aspon tak nějak poctivě zarpit a zahrát realně ban nevím za co jsem ani dostal ale myslím že za nějaké urážení což nevím teda koho jsem urážel bo jsem se tak nějak sklidnil a nechci být toxic pokud tedy hráč rpí tak jak má, a nedělá kraviny jako třeba co se stalo mě že jsem dostal tedy ban kvuli nadávání hráči který nerpil tak jak měl ban též nedostal a choval se jako opička napsal jsem to rychle přiznám se nevím co napsat doufám že se třeba někdo z A Teamu umoudří a třeba si to rozmyslí :) Hezký den jak vám RP hráčům tak i celému ATeamu našeho nejlepšího CZSK serveru Skimo RP <3

1.2.2022 15:27

zdvojené téma, @Rataj prosím smáznout, zatím zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~18