Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Polepy


Matejos

Hráč

36
1.2.2022 15:25, naposledy upraveno 1.2.2022 15:27 uživatelem Matejos

Milí hráči/hráčky 

chcel by som sa spýtať vás, určite vlastníte v hre nejake auto s polepom pri kusoch okolo 500 čo je na servery

no všetci vieme že mnohý z nás vlastnia 2-3 auta s polepom ja osobne asi 5 aut. Všetci vieme že sa včera zdvihla cena itemu z 110 kreditov na 220 kreditov. A teraz je tu otázka. Myslite si že by sa toto malo odzrkadliť aj na cene vozidla v IC?Alebo to bude brané stále tak ako doteraz ? 

Alebo to bude porušovanie pravidiel z pohľadu toho že budeme OOC veci prenášať do IC sveta.

 

Napíšte mi váš názor sem pod príspevok. Budem rád ak sa k tomu vyjadrí aj niekto z členov A-Teamu. 

Ďakujem za prečítanie príspevku a následnu reakciu. Prajem pekný zvyšok dňa

Jacko88

Hráč

41
1.2.2022 16:13

Ať už chceme nebo ne, určitě se to časem na ceně vozidel odrazí.

Jednoduchý a takřka stejný příklad je konec VCT/unikátních handlingů. Vozidlo co dříve mělo cenu v rozmezí 5-10 milionů korun, má teď cenu klidně i 20-30 milionů korun. Pár příkladů je i v aukcích zde na fóru.

Dále tu je příklad z reálného světa a to je nabídka x poptávka. -> Takže když se zdražily polepy, hráči si je budou méně kupovat a aut s polepem ve hře bude stále stejný počet, nebo možná i méně, když si dá někdo CK, nebo na serveru přestane aktivně hrát. Tím pádem začne cena vozidel s polepem růst.

Zbytečně se asi nemá cenu rozepisovat, myslím že jsem řekl to co jsem chtěl a vám by to tahle mělo stačit. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22