Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban/skrátenie trestu


Uwax

Hráč

33
2.2.2022 15:11, naposledy upraveno 2.2.2022 15:32 uživatelem Uwax

Ahoj!

Pred chvílou som dostal ban za OOC nadávky...vysvetlím... Dva nejmenovaný hráči neerpili injuries a tak som im napísal aby začali erpiť a oni nic. Začali ma prenásledovať po celom MG a okolí. Po chvíli som sa neudržal a opýtal som sa aký maju IC duvod na prenasledovanie...týpek povedal že má OOC duvod. Pri tom ako nás prenásledovali tak som mal niake lagy a oni asi videli že som sa vybúral. Začal to hrotit a tak som mu pár OOC nadávok dal... Po tom som odišiel lebo sa mi nechcelo hádať a po chvíli som obdržal ban na 12h. Som si vedomý že som spravil chybu no rád by som sa ešte dostal na server k našej komunite. Takže by som chcel slušne požiadať o unban alebo skrátenie trestu. Predom ďakujem za vyjadrenie. @Dzardys

s láskou, Uwax

2.2.2022 17:52

Zas tak obsáhlou historii trestů nemáš, abych nemohl přihmouřit obě oči. Trest ti zruším, ať už se to neopakuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo