Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh týkajúci sa vozidiel a ich výskytu


neznamy#4744

Smazaný účet

6
2.2.2022 16:14

Ahojte za nasledujúci návrh ma zožeriete ale jedná sa o viac menej použiteľná návrh.

Všetci vieme že hráme hru ktorá už má svoj vek a jej optimalizácia nieje zrovna najlepšia preto som navrhoval na discorde nejaké obmedzenie áut aj mimo hernú zónu za čo som bol neskutočne vypnutý.

Existovalo by ale aj mierové riešenie pre hráčov. Pravdepodobne každé vozidlo na servery je uložené vo vehlibe čo znamená že sa priamo počíta jeho posledné použitie. Čo keby ste hráčom dali možnosť nejak tieto vozidlá vypnúť prípadne nenačítavať ich polep či iné.

 

Realita :

Hráč by mal príkaz /hideucar prípadne niečo pobodné čím by bolo možné všetky autá ktoré boli naposledy použité napríklad pred 60/90 dňami vypnúť prípadne ich presunúť pre toho hráča nejak do inej dimenzie. Mohlo by to pomôcť aj keď sa v takých veciach docela nevyznám problémom u mňa je počet áut Mimo Hernú zónu nemám takmer žiaden zásek no v momente kedy prichádzam napríklad do Montgomery,Blueberry,Paleta a prechádzam okolo domčekov kde je hafo áut začínajú záseky ktoré netrvajú dlho no dosť to zhoršuje možnosť šoférovania keď sa na zhruba pol sekundičky niečo sekne a ja to naperiem do nejakeho auta (lagy sa rpia)

 

Neviem či je niečo také možné že by to nebolo enormné množstvo práce prípadne či je to úplná zbytočnosť.

 

 

2.2.2022 16:20

Je nesmysl schovávat vozidla (která jsou server-side a synchronizována pro všechny klienty) jen pro konkrétní hráče. Naopak by to způsobilo řadu problémů - např. co se stane, když někdo projede místem, kde auto nevidí a ostatní hráči tam auto vidí; nebo když někdo nasedne do auta, které ty nevidíš. Rozumnějším řešením by bylo zkrátit dobu neaktivity hráče, po které se jeho auta vloží do odtahu (momentálně 1 měsíc) anebo nějakým způsobem tuto funkci rozšířit na frakční vozidla (kterých je všude moc a často právě od neaktivních frakcí).

Scor

Hráč

63
2.2.2022 16:21

Něco takového tu už je myslím. Pokud hráč není aktivní přes 30 dní, tak jeho auta jdou na odtahový 

2.2.2022 16:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~28