Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Peli

Hráč

27
2.2.2022 21:24, naposledy upraveno 2.2.2022 21:51 uživatelem Peli

Zdravím všechny přátelé i nepřátelé.

Dnes jsem opět dostal ban za "Cop provoking a zdravý rozum" od pana Flyera,jediné co jsem dělal tak jsem jezdil po městě ve vozidle Chrysler PT Cruiser s polepem a hydraulikou. Nejsem si absolutně vědom co jsem kde udělal a porušil pravidlo Cop provokingu a zdravého rozumu, pokud jde pouze o to že jsem projel kolem nehody kde jsem se na přašné cestě zastavil abych nepřekážel u nehody a hrál si chvilku s hydraulikou tak to mi rozhodně nepřijde jako cop provoking ani zdravý rozum. a touto cestou bych si rád požádal o unban.

Předem děkuji za odpověd....

                                                                                                                                       Váš nejoblíbenější hráč Peli.

2.2.2022 21:25

Pri autonehode si sa hral s hydraulikou a skákal si tam ? 😀

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Peli

Hráč

27
2.2.2022 21:27

@VajkoChlpko tam jde právě o to že já nebyl účastníkem nehody ale jen jsem projížděl kolem.

Stratus

Hráč

14
2.2.2022 21:27

Tady mohu s Pelim jedině souhlasit jelikož jsem celou akci viděl.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
2.2.2022 21:30

Ja ťa chápem a nepríde mi to ako nejaký obrovský prečin. Lenže je to roleplay = založené na skutočnom svete dajme tomu a naozaj si neviem predstaviť, najmä z vlastných skúseností, že by sa stala autonehoda a niekto kto stojí za trojuholníkom napríklad, si tam bude skackať s hydraulikou. To je podľa mňa myslené tým common sense a pokiaľ tam boli PSA, tak to Flája zobral asi ako cop - provoking. Veď on ti povie viac k tomu.

2.2.2022 21:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Samik udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
3.2.2022 15:47

Téma zamykám, dokud se nevyjádří FLYER.

3.2.2022 16:03

Fajn, příště ti natočím cos dělal - krom toho bys měl být rád, že jsem při vypisování banu opomenul tvůj nádherně skvělý RP driving.

Ne, unban ti nedám, stejně ti už snad asi i vypršel.


Powered by LeoSight IFS
LT~78