Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

📢 Výběrové řízení na post vedoucího psychologa


neznamy#5604

Smazaný účet

12
4.2.2022 13:14


Zdravotnická záchranná služba
při výjezdovém stanovišti Montgomery


Zdravotnická záchranná služba s platností od 4. 2. 2022 vyhlašuje výběrové řízení na post vedoucího psychologa základny. Možnost zaslat přihlášku bude do půlnoci dne 11. 2. 2022.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání magisterského programu v oblasti psychologie, pedagogiky nebo kriminalistiky
  • Schopnost vést tým
  • Dovršený věk 21 let
  • Uživatelskou znalost práce s počítačem
  • Ochotu se neustále zlepšovat a vzdělávat
  • Samostatnost a pečlivost
  • Řidičské oprávnění pro skupinu B
  • Naprostou trestní bezúhonnost

Jak nám zašlete přihlášku?
Přihlášku nám zašlete na adresu výjezdového stanoviště Montgomery. (( odpovědí pod tento topic ))
Přihláška musí obsahovat životopis a motivační dopis.


Za výjezdové stanoviště Zdravotnické záchranné služby v Montgomery
MUDr. Anastasia Kozlova
Ředitelka Zdravotnické záchranné služby

DrHell

Hráč

18
5.2.2022 15:47, naposledy upraveno 5.2.2022 16:06 uživatelem DrHell

ŽIVOTOPIS [Curriculum vitae]


Mgr. Merrick Mason, J.D.

Dátum narodenia : 12.4.1965
Miesto narodenia: Newbury, Spojené královstvo
Kontakt: merrick.mason@post.ic / Tel. č. 398839
Národnosť: Anglická
Štátne občianstvo: San Andreas
Kontaktné bydlisko: Palomino Creek
Rodinný stav: Rozvedený


VZDELANIE

  • Základná výučba a Gymnázium Newbury
  • 1972 - 1986
  • University College London - Faculty of Law (Dokončený titulom J.D. - Doktor práv)
  • 1986 - 1992
  • Univerzita San Fierro - Odbor kriminalistiky (Dokončený titulom Mgr. - Magister)
  • 2016 - 2022

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

  • Spoločnosť pre právo (Law Society) - Advokát zastupujúci v občianskoprávnom odbore 
  • 1992 - 2018
  • Vrchní soud San Andreas - Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2020 - 2021
  • Vrchní soud San Andreas - Soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2021 - 2021
  • Red County News - Reportér
  • 2020 - 2021 / 2022 - Súčasnosť

ZNALOSTI

  • MS Office - Pokročilý
  • Sociálne siete - Bežný užívateľ
  • ŘP typ. B, C
  • ZP typ. I.

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Slovenský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Anglický jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Maďarský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Český jazyk - Základne znalosti - vo výučbe
  • Francúzsky jazyk - Vo výučbe (certifikát DELF/DALF - A1)

Motivačný dopis:
Vážená pani Kozlova,

na základe ponuky uverejnenej sa uchádzam o pozíciu Vedúceho psychológa. Vaša spoločnosť ma veľmi oslovila prostredníctvom zaujímavej ponuky zamestnania. Zdravotnícku Záchrannú Službu, vnímam ako funkčnú spoločnosť s originálnym prístupom k zamestnancom. Psychológiu považujem za veľmi zaujímavú a nerobí mi problém orientovať sa v nových poznatkoch. Vo voľnom čase ma baví študovať novinky z oblasti Psychológie a Kriminalistiky, aj preto by som chcel svoje kriminalistické skúsenosti preniesť do tohto sektoru ako súčasť Vášho tímu.

Mám za sebou dvojročnú prax počas môjho štúdia v jednej nemenovanej spoločnosti pôsobiacej v kriminalistike spadajúc pod Univerzitu San Fierro, a teda bohaté skúsenosti so samotnou kriminalistikou. Nadriadený v predchádzajúcej spoločnosti oceňoval najmä moje komunikačné schopnosti. Organizácia si vyžadovala flexibilnosť a aktivitu. Naučil som sa zvládať stresové situácie a viem sa prispôsobiť meniacim sa okolnostiam.

Plynule hovorím po anglicky, dokážem viesť súvislú konverzáciu, a dohovorím sa po francúzsky. Ovládam strojopis, na úrovni používateľa pracujem s programami MS Office. Bavia ma výzvy, považujem sa za empatickú a spoľahlivú osobu s aktívnym a pozitívnym prístupom v práci, ale aj v súkromí. Verím, že moje skúsenosti a osobnostné charakteristiky zo mňa robia vhodného kandidáta na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Ak Vás moja žiadosť o zamestnanie oslovila, ďalšie informácie veľmi rád doplním pri osobnom stretnutí.

S pozdravom,
Merrick Mason


 

F3nixar

Hráč

22
5.2.2022 23:29

Curriculum Vitae

_________________________________________

Jméno a příjmení (tituly): Mgr. MUDr. James Carrington
Datum narození: 26.1.1984
Místo narození: USA, Atlanta
Trvalé bydliště: Las venturas (konkrétní označení dům nemá)
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Svobodný
Telefonní číslo: 428698
Post: james.carrington@post.ic


Vzdělání:
- Hight school of law/Carrington limited - obor práva - prospěl - 1990-1994

- Univerzita karlova - Práva - prospěl s diplomem - 1995-2000

                                - Klinická psychologie - prospěl s diplomem - 2005-2010

                                - Všeobecné lékařství (pozdější zaměření - Vojenské lékařství) prospěl s diplomem - 2015-2020


Pracovní zkušenosti:

- Asistent advokáta - 2016-2017

- Státní zastupitelství hlavního města Prahy - 2017-2021

- Policie San Andreas- 2021-2021

- Zdravotnická záchranná služba - 2021-Doteď

- Vláda San Andreas - 2021 - doteď

- Vězeňská služba San Andreas - 2021 - doteď


Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule češtinu, švédštinu, ruštinu


Motivační dopis: 


Vážená paní ředitelko,

jsem již v minulosti přemýšlel, po jistých zkušenostech v této oblasti, že se na pozici vedoucího psychologa budu ucházet. Ovšem jistí lidé mě už předehnali a bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo. Nijak ovšem mířeno cíleně proti osobám. Tato funkce, je bezesporu dosti důležitou funkcí ve společnosti. Ať už je to vydávání posudků nebo ať už je to poskytování psychologických služeb, zkrátka tuto pozici nemůže mít člověk, který nemá záměr nějak ochránit společnost a nemá zájem opatrovat duševní zdraví našich spoluobčanů. V té chvíli, kdy ten dotyčný získá tuto pozici, spadne na něj neuvěřitelná odpovědnost vůči občanům. Tento člověk musí splňovat kritéria, jenž jsou pro funkci vedoucího psychologa nesmírně důležitá. 

Já jakožto psycholog, který praxi načerpal při výjezdech, kde byla potřeba psychologická pomoc, tak si mohu dovolit tvrdit, že vhodné zkušenosti a znalost v tomto oboru mi umožňuje vést případně kliniku. Disponuji mnoha dovednostmi, které tato funkce vyžaduje. A to především vůdčí dovednost, flexibilitu, samostatnost a rozsáhlejší počítačové schopnosti. Je třeba také zmínit rozsáhlost mých odborových znalostí v oblasti psychologie, klinické psychologie. Již, jak jsem už zmiňoval, jsem načerpal praxi při výjezdech a má míra dovednosti při diagnostikování duševních poruch je značně vysoká. Objektivitou, nestranností a jistou mírou spolehlivosti v době konzultací s pacienty je tím klíčovým, co v této oblasti je potřeba. 

Pokud Vás oslovil motivační dopis, budu se těšit na naše případné setkání a konzultace případné budoucí spolupráce.

S pozdravem,
MUDr. Mgr. James Carrington 


14.2.2022 18:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33