Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Josh Tayler (A taky žádost o zkrácení banu)


5.2.2022 15:24, naposledy upraveno 5.2.2022 15:31 uživatelem barel

Stížnost na hráče Josh Tayler

Video 1 - (NonRpGunFear) https://vimeo.com/user165792720/review/673916096/3be34a45f9

Video 2 - Honička (MojeUglyRPDriving)  

 

Takže, vše vysvětlím. 

PiSaNekCZ - Okrádání

Tak, stalo se to že jsme si s kamarádem potřebovali vydělat peníze tak jsme se rozhodli, že půjdeme okrádat kamiony. Potkali jsme kamion, a chtěli jsme ho okrást. Řvali jsme na něj, ať zastaví. Zastavil, my jsme před něj zastavili a vytáhli jsme na něj glocka, a začli jsme mířit. Jak můžete vidět ve [VIDEO 1 - (NonRpGunFear.) No a jak jsme na něj mířili, tak on se jen tak otočil, jel a zavolal policii. Potom nás policie zastavila, jak můžete vidět ve [VIDEO 2 - Honička (MojeUglyRPDriving) . Což by se nestalo kdyby týpek rpil Fear. Věděl jsem, že nemůžu jen tak stát a nechat se zastavit, protože by mě stejně zatkli když měli hlášení. Tak jsem využil toho, že hummer je "rámovač" a já jsem měl zaerpené upravené kola na Terén - /ed. Všechno to šlo dolů z kopce, protože jsem ten hummer až moc využil. Basically jsem si myslel že hummer je "rámovač" tak když do mně PSA narazila tak jsem jel dál, to můžete vidět ve [VIDEO 2 - Honička (MojeUglyRPDriving). Ano vím, bylo to přehnané. Neerpil jsem injuries, ani rp driving. Jen mi trochu nepřijde fér, že kámoš který dostal ban na 12h za NonRPInjures, NonRPdRIVING, a já dostal za NonRPDriving, Nadávky a NonRPInjures na 120 hodin. Opravdu nevím, kde jsem nadával. IC je nadávat povoleno, a já vůbec nevím že by jsem nadával OOC, opravdu nevím. Už mi nepřijde fér to že kámoš má skoro stejnou reason na ban, a má 12h a já 120. Vím, měl jsem ban delší za to RPDriving a RPinjuries protože jsem řídil auto já, ale pořád.. 120h to nevím. Jo jinak, kdyby Phobios chtěl dodat že jsem měl stížnosti na to že jailtime a peníze byly moc velké, tak to jsem myslel ze srandy. Nikdy takovou věc nemyslím vážně.

Ban mi udělil pán @Phobios.


Powered by LeoSight IFS
LT~17