Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


Adiko

Hráč

39
5.2.2022 16:29, naposledy upraveno 5.2.2022 16:33 uživatelem Adiko

ahoj cau

Dne 5.2.2022 jsem dostal ban z důvodu nerespektování člena AT a spam v LOOC. Byl bych rád kde jsem nerespektoval člena AT. Pročko si podal report na Raxtera za údajnej 0 tolerance. To nevím kde bylo, stejně by jsme řidičák odebrali. Nakonec Raxter dostal banánek od Anxiho kterej celou situaci řešil. Pak mi Anxi v LOOC napsal že to voiduje, tam jsem ho jednoduše vysmál spamem. Byl bych rád za ujasnění kde jsem nerespektoval člena AT. A taktéž  nechápu důvod voidu. Chápu že jsi kamarád s Michaelem, ale pokutku a řidičák jsi mohl nechat ;)
Budu rád za zkrácení banu. Díky







@ice

 

ice

Hráč

18
5.2.2022 16:59

Tak jo jsem tu a jdeme na to, rozdělíme si to na 2 krásné části.

První část je ta, kdy jsem došel a požádal jsem si o logy od Pročka, do kterých jsem koukal a hledal chybu.
Při této mé náročné práci na druhém monitoru jsi začal psát jak se to tam neřeší a poté jsi zkusil ujet. Až jsem si tě musel portnout zpět. (viz. screen)


Druhá část je ta, kde jsem dal ban tvému kolegovi a napsal jsem "Voiduji pokutu", nacož ty jsi napsal "??????".
Nevím jestli jsi nedočkavý, ale jak sám vidíš, tak jsem napsal že si to můžete doerpit sami, což znamená, že jsi tu pokutu mohl zaerpit sám a pořádně. Nacož jsi se rozhodl začít spamovat v LOOC "XDDDDDDDDDDDDDDDDD" a odjet. Nacož si mi potom napsal, že nechápeš důvod voidu. (viz. screen)


Za mě by jsi měl nejdříve číst a přemýšlet než konat a tím by jsi se vyhl tomuto banu.
Doufám že jsem ti vše vysvětlil (společně s Dzardysem, který ti psal na DC), a chápeš mojí reakci.

S přáním hezkého a klidného dne,
Anxii


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024