Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


sweetbannn

Hráč

11
6.2.2022 15:38

Zdravím, dnes mně a pár přátelům byl udělen ban, který nikdo z nás nepovažuje za spravedlivý. Ban nám byl udělen z důvodu 7. pravidla. Ok, to beru, ale předcházelo tomu pravidlo 30. Byli jsme jakýmsi způsobem vyprovokováni z "honičce" tím, že nás daný hráč pronásledoval asi 10 minut, IC jsme si to oznámili a jak jsme se na něj otočili, začal ujíždět na benzínku do Montgomery. Přijde mi zbabělé něco porušit a následně utéct do safe zony, kde ho bude chránit zase jiné pravidlo. Tímto bych chtěl poprosit a odvolat se, předem díky za připadnou odpověď :)

asdf

Hráč

15
6.2.2022 15:59

klik

klik č.2

8. Hráč proti kterému je pácháno porušení pravidel (nebo který je svědkem takového počínání) má povinnost tuto situaci neprodleně nahlásit v reportu (F2) a nesmí porušení pravidel žádným způsobem oplácet (především nesmí také porušit pravidla, jinak bude také potrestán).

^

30. Je zakázáno provokovat policejní jednotky nebo gangy a mafie k pronásledování. Spory mezi zákonem a zločinem musí být vhodně RP sehrány.

Nikoho z PSA, nějakou mafii či gang jsem nepronásledoval. Chtěl jsem pouze unést osobu B6.

 

sweetbannn

Hráč

11
6.2.2022 16:06

Pronásledoval jsi dva členy mafie, zdůrazňuji dva.  Pokud ti šlo o unesení osoby, proč jsi se na to nevykašlal po té, co k té osobě do auta nastoupila další ? Přestože jsme byli v autě už dva, tak jsi stále v pronásledování pokračoval dalších 5 minut.

asdf

Hráč

15
6.2.2022 16:11

Bohužel jsi na autě neměl žádnou samolepku, kde by se psalo, že jsi členem krutopřísné mafie. To znamená, že jsem se o tom neměl jak dozvědět.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024