Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie či zrušenie banu.


6.2.2022 20:49

Dobrý deň, chcel by som zažiadať o zkrátenie trestu/úplný unban ktorý som okolo 20:00 za Non-RP Fear, DM, Odmítání RP. Jednalo sa o to, že mladí si podali inzerát že predávajú S500 za 1mg tak som neváhal, zavolal a dohodli sme sa nad stretnutím pred odborom dopravy kde som bol pripravený vozidlo odkúpiť. No, stalo sa to, že mi povedali nech idem do auta kde som samozrejme nasadol, oni ma zamkli a odviezli niekde na firmu kde majú údajnú zmluvu. Podozrivo ma začal viesť do kancelárie, hneď som vedel o čo ide.. tam na mňa namierili glockom. Zo začiatku som chcel fearovať lenže ako pravidlo 37 hovorí: Obchodní podvody a podobné situace musí být předem schváleny a sledovány členem AT. Nebolo vôbec ťažké zistiť, či ho majú či nemajú schválený doslova RP skúsenosti ako.. Bolo úplne jasné, že nič admin nesleduje keby sledoval, určite nerpia a nejdú na to tak, ako šli. Je mi jasné, že som mohol lepšie zareagovať normálnym spôsobom (F2) než ako ho začať dmkovať a snažiť sa utiecť.. Utiecť sa mi podarilo, no bolo mi jasné že dostanem report ale tým, že reportnú mňa reportnú vlastne aj sami seba kedže mám dostatočné dôkazy na to, že ma chceli okradnúť týmto nedovoleným spôsobom. Samozrejme ban dostali na 6hodín čo ja na 24 za to, že som sa nechcel nechať okradnúť nedovoleným obchoďákom. Dúfam, že mi to aspoň skrátite a pochopíte, že som mal nervy za čo sa ospravedlnujem.

S pozdravom, delixko.

ice

Hráč

18
6.2.2022 23:05

Ahoj, to že oplácíš porušení pravidel porušováním pravidel tě neomlouvá. Nicméně ty už jsi měl dlouhej ban za DM, tak jsem usoudil že bych ti neměl dát menší. Ohledně těch co dostali ban na 6h, těm ban byl upraven na 336h.

Až budu ve hře, ban ti o něco zkrátím.

Anxii


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024