Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ziadost o unban


kimko12

Hráč

2
7.2.2022 14:57

dobry den 

rad by som si poziadal o unban, mojim dovodom je to ze som nestihol vyuzit maximalny potencial servera, nechal som si to prejst hlavou a zistil som ze by som to mohol znovu skusit

 

akurat mi v tom nieco brani, moj permaban ak si dobre pamatam tak za neslusne a drze vyjadrovanie. Je pravda ze boli vyslovene pekne poznamky na tento portal a server celkovo no ako som povedal, cas mi dovolil nechat si to prejst hlavou a chcem sa ospravedlnit za moje nevhodne chovanie.

takto v kratkosti dakujem za docitanie

 

 

8.2.2022 14:29, odstraněno 12.2.2022 15:40 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Lexikonn udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
12.2.2022 15:52

Dobrá, i přes opakované nevhodné narážky nejen na mě jsem se rozhodl, že ti tu šanci dám. Každopádně platí pro tebe stejné podmínky jako pro ostatní. Uděláš jeden přešlap, pustíš se do kteréhokoli člena AT nebo hráče a ban máš zpět, bez ohledu na délku tvé historie. Tak si rozmysli, zda ti to za to bude stát. Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024