Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na členy PSA


Peli

Hráč

27
9.2.2022 15:03, naposledy upraveno 9.2.2022 15:37 uživatelem Peli

Zdravím vás přátelé i nepřátelé

Dnes začneme docela nemilou zprávou ze dne 7.2.2022 a to takovou že vznikl menší nešvar s PSA,jak IC tak OOC....
Všechno to začalo tak že jsem já a 2 kamáradi jen tak jeli ve vozidle když v tom nás zastavila hlídka PSA tak jsem jim jako slušný občan zastavil a čekal co se bude dít
v tom se za námi najednou ocitla 3 další PSA auta,jedno při příjezdu dokonce narazilo do mostu ale nikdo z členů v našem vozidle si nevšiml nějakého RP.....u celé akce byl
Phobios ovšem né jako dozor ale jako účastník,dostal jsem nějaké pokyny tak jsem je samozřejmě dodržoval....všechno šlo hladce nikde nebyl žádný problém když najednou
byli vyzváni dva spolujezdci o kterých tedy nevíme kde se policie dozvěděla a tam najednou vznikl problém který vidíte zde na videu.

Zde se můžete podívat (https://www.youtube.com/watch?v=XYbiYixf5-A)


Vypsané časy důležitých momentů (ať nemusíte koukat na hodinové video,samozřejmě pokud chcete,můžete)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-(0-0:30) Hned na začátku videa si všimněte policejního chargeru jak se zařadil a následný příjezd druhého chargeru
2-(2:50-3:35) ani nevím jak toto natáčení aut do té formace nazvat,udělat toto někdo z nás tak zas všichni akorát nadávají
3-(6:50) Když se kouknete řekl jsem "Co to chcou?" (později se k tomu dostaneme)
4-(15:56) se rozcházejí naše a PSA názory ----> zde přikládám logy,byl jsem blíže policii takže jsem slyšel to co v autě slyšet nebylo (https://ctrlv.cz/EbNt)
5-(18:00) stále nikdo z nás nevěděl jak PSA vidělo více lidí v autě skrz tint když náhle přišel Killer s řešením ! Přes tint jsou údajně vidět obrysy postav,děkujeme!
6-(18:42) proběhl nějaký posun a víme že neznámá osoba neznamená že jsme neviditelní a přes tint údajně není vidět ani z vozu ven,toto celé se táhlo až do času 22:08
7-(22:13) přišel Phobios s dalším skvělým nápadem.....kdy se dostáváme právě k bodu 3 kde Phobios slyšel přes zapnuté rádio v autě a nastartovaná 4 policejní auta můj hlas
to celé trvalo až do času 27:05 kdy Phobios přišel s pravidlem č.3 zde máte celé jeho znění ( Každý hráč je povinen respektovat členy AT. Člen AT, který právě přihlíží RP akci, má konečné
slovo a může ji ovlivnit, je-li to třeba. Nesouhlasí-li hráč s rozhodnutím člena AT, může si podat stížnost na fóru portálu (leosight.cz/forum), nemůže se však přímo ve hře
odvolávat členům AT s vyšší úrovní. Člen AT ve službě není součástí IC světa.)Bohužel Phobios nebyl dozor u RP akce ale účastník.
8-(30:36) máme k vidění krásné RP od Trusted hráče.....vytažení brokovnice od nikud
9-(31:24) Theodor Liechtenstein vytahuje PDW od nikud
10-(33:20) dostáváme se k prohledání všech účastníků,nebyla u mě nalezena zbraň (čas 34:35) opět Killer napíše do OOC zaerpi to jako já,jsem velice spokojen s tímto
stylem RP od hráče co má hvězdičku.....tato fraška se táhla až do času 44:20 pořád u mě nebyla nalezena zbraň přišel opět Killer s nápadem "sundáme vesty všem" a můžete
zkusit hádat komu byla vesta sundána a komu ne ? Jistě že jediná vesta byla sundána mně.

Tímto bych chtěl podat stížnost na hráče Katarina Volkova,Jenny Cothsword a Theodor Liechtenstein
obrázek si můžete udělat každý sám....za nás toto chování není v pořádku,děkuji za váš čas a hlavně vyjádření k celé situaci.
Váš nejoblíbenější hráč Peli.

9.2.2022 15:57

Ahoj, děkuji za nahlášení, jakožto administrátor, který na PSA dohlíží, se touto záležitostí budu co nejdříve zabývat. Očekávej, že tě dost možná co nejdříve kontaktuji skrze PM, kdybych potřeboval něco dovysvětlit.

Peli

Hráč

27
9.2.2022 16:01

@Dzardys Komunikovat můžeme kdyžtak skrz discord (Peli#0026),měl by si tam mít žádost,děkuji za brzkou odpověď.

 

DnOndra

Hráč

50
9.2.2022 16:13, naposledy upraveno 9.2.2022 16:22 uživatelem DnOndra

Ahoj Peli,
k tomuhle se ti vyjádřím protože jsem zde zmíněn taktéž.
Začneme tedy tvým devátým bodem: "9-(31:24) Theodor Liechtenstein vytahuje PDW od nikud"
Nevím tedy, kde jsi tedy takovou informaci vzal ale k tomuhle se ti vyjádřím jednoduše z mého pohledu. Jak si můžete někteří povšimnou při vytažené taseru, zbraně jak už malé tak i automatické se zaRPí do /ame "bere [zbraň] do rukou". Něco v tomhle smyslu, přiložím o tom i screen. () Tedy nejsem povinen RPit věci přes /me, jelikož už to zaRPilo dávno /ame. Ale, když už jsme u tohohle bodu, vrhneme se na tvoje video když to chceš brát do detailů. Při tvým videu si můžeme povšimnout jedné důležité věci.

Zde si můžeme povšimnout tvého /amečka při sundání šátku, které se ti zaRPilo při kliknutí na něj v inventáři. To je v stejném případě u jakékoliv zbrani, tudíž nevidím nikde že by si zaRPil že si šátek sundaváš a dáváš třeba do kapsy příkladově.

Další bod tedy je následující:
5-(18:00) stále nikdo z nás nevěděl jak PSA vidělo více lidí v autě skrz tint když náhle přišel Killer s řešením ! Přes tint jsou údajně vidět obrysy postav,děkujeme!

Ano, i přes tint se skutečně dají vidět obrysy postav pokaď-li na vozidle nemáš 0% tint, což by znamenalo že by si ani ty kdyby si neměl otevřené okna při jízdě neviděl na cestu a to by ses i dopustil porušení pravidla o PowerGamingu, který jistě znáš. Není třebné posílat obrázek o tintech, který si jistě můžeš dohledat sám.. Taktéž se ale můžu ve své teorii a dohledávání plést.

A celkové vyjádření k tomuto ? Stížnost máš krásně sepsanou, avšak si myslím že by to chtělo taktéž zapracovat na tvém vyjadřování vůči administrátorům, již ti pošlu screen ->

Tohle asi není úplně příjemné napsat Administrátorovi ne ?

Co se týče toho nabourání policejního Chargeru se ti zde vyjádří Phobios, i přes to že tato věc byla skipnuta. A myslím, že doložit screen či logy dělat problém nebude.


No, jak si sám řekl, je to tvůj názor který ti rozhodně brát nebudu, já svůj názor vyjádřil i zde a jak sám píšeš, "obrázek si můžete udělat každý sám". Já se k tomuto nepotřebuju dále vyjadřovat a už vůbec se tu s někým třeba dohadovat. Protože vím, že často hráči díky těmto stížností začínají zbytečné hroty.

-Ondřej.

E:// podělali se mi barvičky za textem, tudíž ihned to napravím, minutku. (opraveno)


9.2.2022 16:30

Zdravím tě Peli a taktéž zdravím veškeré čtenáře,

Stížnost jsi sepsal krásnou, to ti uznávám. Ovšem mám tu i já pár věcí a tatkéž s dovolením své vyjádření a pohled na situaci, který bude zde určitě potřeba. Rozdělíme si to do pár bodů, které následně zodpoví na vše, na co jsi stěžuješ. Snad to bude co nejvíce pochopitelné. Není důvod to tu zde dále obkecávat a jdeme na to.


Bod číslo 1.

"jedno při příjezdu dokonce narazilo do mostu ale nikdo z členů v našem vozidle si nevšiml nějakého RP"

Ano, skutečně jedno vozidlo bouralo, ale z důvodu toho, že hráči vyskočil windows error, který ho následně alttabnul. Hráč mne poté žádal o povolení skipu, což jsem mu taktéž udělil.


Bod číslo 2.

"všechno šlo hladce nikde nebyl žádný problém když najednou
byli vyzváni dva spolujezdci o kterých tedy nevíme kde se policie dozvěděla a tam najednou vznikl problém"

Zde se tázáš, jak jsme mohli vědět, o dalších osobách, ve vozidle. Jak jsem ti již při danné akci vysvětloval, vše co vidíš v chatu, to slyšíš a ano přez zvuky motorů je to skutečně tlumené, o tom, že by hrálo rádio (aspoň u mě s Killerem) jsem nevěděl, jelikož jsem jej neslyšel, ovšem zde můžeš vidět úryvek, jak má postava, slyší tvou mluvit s někým jiným. (Tvou postavu má postava pozná, tudíž hlas dokáže rozpoznat.) Taktéž, když jsme vás zastavovali, tak jsme projížděli kolem vás, do vozu bychom viděli.

7.2.202221:03:57[Čeština] Alexey Kucherov říká: Co to chcou ?

7.2.202221:03:59[Čeština] Josh Larren říká: Nechápu to

Tudíž jsem dle IC věděl o další osobě, na kterou jsem následně chtěl navázat RP.

Zpět k těm tintům, zde si s dovolením vezmu fotku, kterou jsem dával do svého poměrně nedávného příspěvku, který se týká tintu na vozidlech. 


Bod číslo 3.

Začátek dohadů v OOC, místo RP.

Poté, co jsme chtěli navázat RP na další osobu, se zde strhnul v OOC dohad o tom, jak jsme je mohli vidět.

Chtěli jsme pokračovat v RP a následně tam vyletí v OOC chatu toto.

7.2.202221:12:57Alexey Kucherov: (( má to tint tak jak víte ? ))

7.2.202221:13:04George Wimar Fitzler: (( ho třeba nevidím jakoby )) - Bohužel na vozech Evolution na skimu nejde vidět tint v /ed žádný taktéž nebyl. George taktéž dojel až poté, co jste měli stažená okna, tudíž on to skutečně vědět nemohl.

7.2.202221:15:15Katarina Volkova: (( Obrysy postav. ))

7.2.202221:15:37Alexey Kucherov: (( ty vidíš obrys postavy přes tint ? s tím ensouhlasím ))

7.2.202221:13:15Sung Ming Jang: (( ale je tam ))

7.2.202221:15:37Katarina Volkova: (( Neznámá osoba nemusí nutně znamenat, že jsi neviditelnej. ))

7.2.202221:15:42Josh Larren: (( přes tvrdej 0 procentní tint. ))

7.2.202221:15:50Katarina Volkova: (( To byste neviděli ani z auta. :D ))

7.2.202221:15:57Daniel Murphy: (( Proč teda nemáš v edu že to je 0 procentní tint? ))

7.2.202221:16:05Jenny Cothsword: (( 0% tint, nevidíš dovnitř a nevidíš ani ven. ))

7.2.202221:16:13Katarina Volkova: (( Přesně jak píše Fobios... ))

7.2.202221:16:14Jenny Cothsword: (( protože 0 průchodnost světla. ))

7.2.202221:16:24George Wimar Fitzler: (( a ještě řekni, že ho máš na čelním skle ))

7.2.202221:16:31Alexey Kucherov: (( a tint přes který vidíš zevnitř ven neznáte ? ))

7.2.202221:16:37Alexey Kucherov: (( s tímhle nesouhlasím ))

7.2.202221:16:50Katarina Volkova: (( Vidíme obrysy postav. Jak jsem psal, neznámá osba (tint) neznamená automaticky, že je osoba ))

7.2.202221:16:52Katarina Volkova: (( neviditelná... ))

7.2.202221:17:10Alexey Kucherov: (( plácáš blbosti ))

7.2.202221:17:16Katarina Volkova: (( Ale jestli máte pocit, že porušujeme nějaká pravidla, tak podej na nás report... ))

7.2.202221:17:16Josh Larren: (( přesně tak ))

7.2.202221:17:18Jenny Cothsword: (( zdržujete RP. ))

7.2.202221:17:37Alexey Kucherov: (( a to že my jsme tu čekali 15 minut než někdo z vás vyleze z auta ? :DDDD )) - Vsuvka, to, že jste čekali 15 minut nebylo z OOC důvodu, prvně jsem já s Killerem čekali na posilu, jelikož jste stáli u jednoho místa, které hráči nelegálu dobře poznají. Taktéž má postava v IC jí pozná. Poté, jsme se domlouvali v IC na taktice s ostaními jak pokračovat.

 

7.2.202221:23:12[GA] Phobios: (( můžeme se vrátit zpět do RP a přestat, vytvářet OOC situace? ))

7.2.202221:23:29[GA] Phobios: (( už mne to nebaví, co vidíš v chatu, to slyšíš, a ano, přes ty motory to je tlumené. )) - Zde jsem se ti snažil naposledy jakožto admin vysvětlit, že jsem skutečně to slyšet mohl, ovšem jsi mne ignoroval.

7.2.202221:23:32Alexey Kucherov: (( první do OOC psal někdo od vás prosím pěkně ))

7.2.202221:23:34[GA] Phobios: (( měl jsem ten text žašedlý. ))

7.2.202221:23:37Alexey Kucherov: (( taky mě nebavíš )) - Zde jsem odkazoval na pravidlo 3. U kterého porušení potvrdil i Spectatujicí Flyer.


Bod číslo 5.

"8-(30:36) máme k vidění krásné RP od Trusted hráče.....vytažení brokovnice od nikud
9-(31:24) Theodor Liechtenstein vytahuje PDW od nikud"

Jakožto policisté tak tyto velké zbraně máme na popruzých, né poskládáné v tašce jakožto nelegálové, kteří pak následně nezaerpí ani skládání, když dojde k potřebě užití zbraně.


Následně jsme se rozhodli jakožto členové PSA ignorovat celé OOC, taktéž děkuji Flyerovi, který Vám mutnul OOC chat, protože by jsme se tam dohadovali celý večer a tím porušovali pravidlo 1. Následně v celách jsem vám OOC chaty odmutnul.

Tímto děkuji za přečtění odpovědi a náhledu na celou věc z mé strany, pokud s tím bude chtít @SedliX něco řešit, jelikož se stížnost vztahuje i na člena AT, tak ho zde s dovolením pingnu.

Mějte se hezky a přeji vám hezký zbytek dne.

 

9.2.2022 17:07

Dobrá, jsem rád, že se tu vyjádřili i přítomní hráči, čas, abych tuto stížnost z větší části uzavřel.

Nebudu tvé body číslovat, vyjádřím se tak nějak postupně...

Začněme u formace PSA, která měla být asi felony stop. Je to vcelku vtipné, jistě bych si užil řešit pálení gum a ne úplně ukázkový felony stop coby člen IVV. Ale není to předmětem stížnosti.

Že tě nemohli slyšet není úplně pravdivý výrok, skript to stále umožňuje a kdyby tomu tak být nemělo, tak je to dávno skriptově ošetřené. Každopádně přes zapnuté rádio bych ti moc nerozuměl, v tom je point na tvé straně.

Přejdeme k mé oblíbené části, tintům.
Velice mě těší, že hráči přestávají používat pojem "100 % tint", který znamená, že jsou okna úplně propustná. Každopádně obhajuješ se 0 % tintem, který můžeš vidět na obrázku výše. A jen tak uprostřed akce si říct, že "no, ten tint má 0 %", to ti nebaštím. Nemáš to nikde v edu vozidla, nemáš to jistě ani zaRPené. Tudíž pokud se chceš dohadovat, že měl 0 %, tak by mě zajímalo, jak dokážete jezdit naslepo. V tomto ohledu má point Killer, protože při standarním tintu (na Skimu tomu dejme třeba 75 %) ty obrysy skutečně vidět půjdou.

Další téma není moc v mé kompetenci, to si tu podrobněji vyřeší @SedliX, avšak si myslím, že mám právo k tomu říct něco svého. Po celou dobu RP akce jsem viděl toxickou náladu, kdy ani Phobios nevystupoval jako nejmilejší administrátor. Ale zrovná já se tomu nemohu divit. Nepřijde mi vhodné komunikovat s adminy způsobem, který jsem zde viděl. A výmysl, že když je admin v IC, tak nemá adminské pravomoce kolem dozoru, si strč za klobouk. Kdykoli ti admin něco řekne, měl bys to respektovat. Což se tady ne vždy odehrálo, avšak situace se ujal Flyer, který jako nezávislý administrátor situaci dokázal ukočírovat (big up).

Nahlášení nezaRPení vytahování zbraní. Well, to je obtížnější situace, ale shrnu to v rychlosti. Daným policistům v danou chvíli nebránilo nic v tom, aby si zbraně do rukou vzali. Nikdo na ně nemířil, nikdo je nezranil, nebyli omezováni situací, proto v takové situaci může postačit /ame, které vykoná skript poté, co hráč vezme zbraň do ruky. Opačná situace by nastala, kdybyste na ně mířili a oni by si vzali zbraně a pokropili vás. V takovou chvíli se můžeme bavit o Powergamingu. Tato RP akce s tím však nemá nic společného.

A přejdeme k poslednímu bodu. Prohledávání ze strany většiny členů sboru bylo v pořádku, ale i já zde vidím dost nehezký tah ze strany PSA, který se v komunitě nazývá hraním na win. Absolutně pochybuji o tom, že by k sundání vesty došlo i kdyby tam nepadlo to /do o tom, že je zbraň pod vestou. Na druhou stranu ani PSA zde nehrála na win. Nasadím ti v realitě neprůstřelnou vestu a pod ní ti nacpu těžkou tvrdou zbraň. Určitě bys to nevydržel. Taky mi moc nedává smysl vytahování zbraně zespod sedačky, ještě k tomu brokovnice. To by musela být fakt obrovská sedačka.


Každopádně přejdeme k verdiktu. Zamítnutí většiny bodů v této žádosti jsem odůvodnil výše. Za toxicitu nikoho trestat nebudu, protože jednak věc vyřešil Flyer, jednak by za to zase padlo zbytečně moc banů. Co jsem se však rozhodl řešit, je chování ze strany PSA. Jak jsem již zmínil, silně pochybuji o tom, že by se něco takového zaRPilo, kdyby tam nebylo to /do. A i kdyby se jednalo o souhru náhod, u spousty hráčů v PSA vidím prahnutí po zatčení všech, aniž by si to kdokoli užil. Killer není výjimkou, proto jsem toto zohlednil a přidal jsem k tomu vše, co se hraní na win v nedávné minulosti podobalo, a proto trest dostane. Stížnost na Theodora zamítám, důvody jsem uvedl, stížnost na Phobiose není v mých kompetencích.

Rád bych upozornil především členy PSA, že hraní na win hodlám regulovat, přinejmenším jsem s tím už před nějakou dobou začal a myslím si, že to pociťujete. Berte to jako odstrašující případ.

Hráčům ilegálu zase sděluji, že vaše super neviditelné prostory v autech, nenahmatatelné prostory na těle, 0 % tinty a podobně začnu zařazovat do trashRP, protože odmítám věřit tomu, že to kdokoli z vás RPí tak, jak se to RPit má. Naučte se RPit jako normální hráči, ne jako bychom si tu z toho dělali freeroam.

Snad jsem všechny body dostatečně osvětlil, pokud nedošlo k uspokojení, tak je mi líto, ale nic víc udělat nemohu.

Džardys se loučí.

10.2.2022 23:08

Celá situace je poněkud zmatečná. To, jak se řadí vozidla PSA, je čistě IC věc. Náraz vozidla do mostu byl vysvětlený a více se jím nebudu zabývat, ono i kdyby vozidlo do mostu narazilo a došlo tam ke zranění, stále je na místě dost policistů, aby se vám dále věnovali. Situace jako taková obsahuje více OOC než IC, zdržovali jste to vy i PSA. Proto ani toto nebudu řešit, musel bych potrestat všechny, kdo psal do OOC, ale protože jste v RP omezili pouze sami sebe navzájem, z mé strany to nestojí za řešení.

Teď k tomu "tintu." 

  1. Okna auta byla otevřená. Zde si dovolím dodat informaci, že v čase 6:10 jsi psal /me, že jsi stáhl okna, takže argumentace tím, že jsi stáhnul jen okno řidiče je předem bezpředmětná.
  2. Řidič nechal otevřené dveře. Jenny sedí v pozici (červená šipka) odkud teoreticky může vidět do kabiny. Obraz interiéru auta se alespoň částečně může zrcadlit na čelním skle.
  3. Stejně tak se může obraz interiéru auta odrážet i na dveřích okna řidiče (pokud by tedy nebylo otevřené). Nebudu tu počítat úhly lomu světla, stejně by mě to nikam neposunulo, ale tyhle tři body, zejména první, vysvětlují, jak vás v autě mohli vidět.

Phobiosovi žádný postih neudělím, jak jsem již psal, obě strany zasahovaly do OOC na úkor IC, tím bylo porušeno pravidlo jedna. Pravidlo tři navíc říká, že každý hráč je povinen uposlechnout rozhodnutí člena AT. To je první věta pravidla č. 3. O přihlížení RP akci je psáno až ve větě druhé, nemyslím si tedy, že by ses v tomto případě mohl na pravidlo č. 3 odvolávat.

Omlouvám se, jestli píšu moc stroze, ale celý týden jsem na nohou a jsem fakt unavený, Ale rád bych se tu vyjádřil, když už se tu čeká na můj verdikt.  

14.2.2022 18:46, odstraněno 14.2.2022 19:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~121

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

70Kč včera v 22:29

AsiLucker

150Kč včera v 21:08

stokly

500Kč včera v 20:41

Nejnovější uživatelé
PetrSmitkoBack

Registrován 22.4.2024

Block18

Registrován 22.4.2024

Jamalzbr

Registrován 22.4.2024