Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


ImNotMagnett

Hráč

13
9.2.2022 19:08

ahoj, teďka jsem dostal ban za zero tolerance na 6h od Dzardyse, ban mi přijde neprávem

long story short:

ujížděl jsem od Killera a Akame Heavy. trošku jsem se naboural, takže byla pasivně zarpena ZZS, všechno v pohodě. potom mi Killer řekl, ať se opřu o policejní vozidlo, opřel jsem se. v ten moment přijel kamarád za roh (kamarád jezdil okolo, takže o tom věděl IC). následně se mě Killer zeptal, jestli souhlasím s prohledáním od jiného pohlaví. IC kamarád teda potom zařval, ať nastoupim na čtyřkolku. zrdhl jsem (nedržel mě, neměl jsem pouta) a nastoupil, ujeli jsme. po cca 3 minutách mám banán

logy:

10.2.2022 08:08

Bez jakéhokoli RP se rozběhnout, nedát šanci hráči zareagovat, to jsou praktiky, které se tu tolerují u nováčků, ne u hráčů s větším počtem hodin. Přiložíme k tomu ten "ban neprávem" a já ti to tedy neprávem zamítnu.


Powered by LeoSight IFS
LT~19