Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

sweetbannn


sweetbannn

Hráč

11
11.2.2022 15:18

Zdravím.

Dnes mi byl udělen opět ban, dle mého mi byl udělen neprávem. Byl jsem potrestán za nenahlášení porušení pravidel a nonrp injuries.

1)Nenahlášení porušení pravidel.

Porušení bylo nahlášeno GA Puding přes platformu discord z důvodu, že v tu dobu nebyl  online žádný příslušník AT. Byly ji poslány videa a vysvětlena daná situace.

 

2)NONRP INJURIES

Hádám, že Vám byla poskytnuta videa. Poprosil bych o přezkoumání videa a pořádně prohlédnout Elizabeth_Ackerman. Nejsem si vědom toho, že bych porušil pravidla a už vůbec ne, že bych neRPil Injuries. Pokud by se však něco našlo, poprosil bych o upřesnění času ve videu, abych se ze svých případných chyb poučit.

 

Ban mi sice byl zkrácen, ale i tak s ním nesouhlasím. Tímto žádám o unban a doufám, že se dočkám reakce.

Přeji hezký zbytek dne :)

11.2.2022 18:45

Několikrát jste se srazili s kamionem, ani ty, ani jeden z řidičů jste neRPili injuries. To asi jen tak nepůjde, nemyslíš? Každopádně trest už (pravděpodobně) vypršel, proto topic uzavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024