Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do řad PČR.

1 2



19.7.2020 20:27, odstraněno 20.7.2020 15:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OndrejSVK

Hráč

1
20.7.2020 15:42

dobrý den podávam prihlášku 

meno: Jan 

priezvisko: Klacek 

najvyššie vzdelanie: kriminalistické gymnazium

kontakt: 540047

životopis: dobrý den volám sa Jan Klacek mám 22 rokov a vyštudoval som kriminalistické gymnazium v Bratislave kde som bol kukláčom ale odišiel som sem do prahy bolo mi tam dobre naučil som sa vela ale aj pozaudal ale tak naučím sa znova a ak ma úrimete bolo by mi tu dobre tiež nebojte som pracovitý a nelením sa doma a čakám na vyplatu to nie nie nie ale pracujem do teraz som pracoval ako taxikár alebo popelár zákony dodržujem a trestní register mám skoro prázdny ešte mám pár pokut ale to si pôjdem zaplatit som poctivý verní a nevykašlem sa na robotu ked budu potrebovat ludia pomôct tak im pomôžem predza pomáhat a chránit a prečo chcem byt učasnikom pčr ? ako som vravel už som bol policajtom a dúfam že sa mi to podarí aj tu dakujem 

 

                                                                 PODPIS: Klacek 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tommaso

Hráč

2
20.7.2020 23:09, naposledy upraveno 20.7.2020 23:42 uživatelem Tommaso

OOC

Prezývka: Tommaso

Vek: 22



 

 

IC

Meno: Mike

Priezvisko: Max

Kontakt: 864317 Discord: TOMMASO_SVK #6995

Dosiahnute vzdelávanie: Stredoškolské s maturitou

 

Skúsenostne: Popelář

Životopis: Som Mike Max a som zo Slovenskej republiky narodil som sa 5.Augusta roku 1997.

Do Prahy som sa presťahoval výhradne kvôli práci, pretože kde som žil, tak žiadna nebola. Co som v Prahe, tak mám veľa volného času. Register tretou mám samozrejme čistý, a mam vodičský skupiny B.

Prečo práve ja: Chcem pomáhať a chrániť občanov a majetok Českej republiky



Podpis:        Max

                ----------------

 

21.7.2020 18:09, naposledy upraveno 21.7.2020 18:12 uživatelem DavidEscemia

OOC:

Prezívka: Xavi

Kontakt: Xavi#9846 (Discord)

Vek: 15

 

IC:

Meno: Vladimir

Priezvisko: Khan

Datum narodenia:  9. Únor 1996

Vek: 24

Kontakt: 340915

Životopis: Dobrý deň volám sa Vladimir Khan, Pochádzam zo Slovenska presťahoval som sa do Česka za robotou. Vo voľnom čase chodím športovať. Venoval som sa boxu 5 rokov. (2011-2016) Som pohodová a rešpektujúca povaha a všetko riešim chladnou hlavou. Mám vyštudovanú strednú a vysokú školu. Mám absolvované kurzy v sebeobrany. Som pracovítý + Zdravotne sposobilí Rád pomáham a chráním ľudí. Ovládam angličtinu a nemčinu.. Dobre poznám zákony.

Pracovné skusenosti: Zachraná Služba v inom meste.

Řidičské oprávnění: sk.B

Prečo práve ja?: Chcem chrániť občanov mesta Praha a zameziť zločin. Jsem hodne pracovitý a snažil by som som sa vynikať v tomto odbore.

Děkuji.

-Vladimir Khan

 

Tulen4762

Hráč

10
23.7.2020 10:04

dobrej den chci k policiji tak tady davam přihlašku

ooc

disc:Lukascz#2537

 

IC

jmeno verca

přimeni kocarova

datum narořeni  unora 1997

vek 23

kontakt 

životopis: Dobry Den jmenuju se verca kocarova sem z česka přestehovala sem se do prahy kvlu nevemu životu. Rada sportuju. Venovala sem se jezdeni na kole 10let respektuju policiji a povaha chladna a humor a nekdy zlobiva.mam vystudovanou středni školu sem pracovita,rada chranim lidi a pomaham.

Denis

Hráč

16
28.7.2020 20:23, naposledy upraveno 28.7.2020 21:22 uživatelem Denis

Jméno: Zuzana 

Přijmení:Kresova

Datum narození: 9 února 1991

29let

Kontakt:789575 

Životopis (nejméně 100slov):

Jmenuju se  Zuzana Kresova, mám 29let , pocházím z Bratislavy . Do Prahy sem se  přestěhovala jak mi byli 13, žiju tu sama  pretože můj  otec zemřel pri akci a mama která tu byla semnou zemřela  jak  mi bylo 19. Mám vyštudovanú strední školu  při které sem si spravila aji řidičský  prukaz skupiny B, A, . Keď som měla 10 otec mě vzal na kurz sebaobrany, ktorý som úspešne spravila . Moje koníčky sou sportovananí, airsoft,Běchaní, Cvičení, Muj otec pracoval jako policajt a časem se vypracoval do Tajnej služby Spojených štátou Amerických bol pre mňa vzorem a chcela by som kráčať tou stejnou  cestou jako on. Muj rejštik je čistý až na pár pokut.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:jako sem v Životopis  psala  chcela by som  kráčať tou stejnou cestou jako otec

Pracovní zkušenosti: Pracovala sem v TSI A pak sem odešla.

Řidičské oprávnění: B, A

26.8.2020 16:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.8.2020 16:07, odstraněno 31.8.2020 17:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~63