Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Pavota


Dave1

Hráč

2
18.4.2020 20:32

Dobrý den,

 

Ještě nikdy jsem nebyl tak naštvaný jako dnes. Dneska jsme měli RP akci. Ze začatku to šlo normalně, ale potom to začlo (IC věci). Pacient měl pneumotorax (použijte google, nehodlám to tady vysvětlovat) přes 20 minujt což je CK. Ale hráč odmítal selfCK. tak jsme zavolal admina. Přišel Pavot. Nedokazal viřešit situaci. Jeho argument byl "Ja JsEm tU nEbYl. NeVím Co Se sTalo" tak rpoč je admin, když nedoaže vyřešit tuhle sitauci?! Potom ppříjel Sadler a začal ošetřovat "mrtvého" paceinta. Ale po IRL strance by to nemělo šanci. Pacient by umřel, na zastavu srdce, nebo na udušení v krvy :). Celá tak akce byla FRP. a Pavot to nedokazal vyřešit. Dnes bylo poprvé co jsem byl nespokojen s někým od A-Teamu

18.4.2020 20:45, odstraněno 18.4.2020 21:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dave1

Hráč

2
18.4.2020 21:04

Nedostal žadný revive :)

sandlerino

Hráč

39
18.4.2020 21:04, naposledy upraveno 18.4.2020 21:05 uživatelem sandlerino

Ahoj, 

pár technických:

  1. piš prosím srozumitelně
  2. dodej důkazy
  3. Jsem Sandler, ne Sadler.

Tak abych se vyjádřil k této stížnosti a podložil to důkazy, požádal jsem hráče William_Smith (OurMatthew, ten hráč, který RPil injuries) logy.

 

  • Chci vědět, proč jsi mu okamžitě po tom, co jsi mu krkolomně vysvětlil co to je saturace a on něco vyplivl psal, aby si dal CK? Napsal přeci, že neví co to je? (viz. screen)

 

  • Přes 20 minut s 60% saturací rozhodně přežije.Bouračka čas:Jde vidět že tam ZZS byla do 20ti minut, byl tam LofanekBohužel mu to zřejmě padlo, není se co divit, internet někdy fakt zlobí. Měli jste rozhodně počkat, ne ho nutit do toho, aby si dal CK. CK v tomto případě bylo čistě na něm.
  • Dále, přijel jsem o 15 minut později, to bylo fakt tak těžké tam počkat?Když si to tak vezmeme začal jsem ho ošetřovat v čase:Kde je prostě problém?
  • A dál, k pavotovi. Vůbec se nedivím, že dal přednost mě, jelikož jsem tam jako jediný dokázal napsat něco srozumitelného. Nemluvím o vašem spamovaní ,,FRP" a ,,dej si CK!"
  • To bylo to nejlepší, co mohl udělat. Nechat RP akci běžet. Kdybyste tuto RP akci aspoň ocenili...
  • Tato stížnost je plně neoprávněná. Nejdřív se nauč prosím aspoň psát srozumitelně, děkuji.

Dave1

Hráč

2
18.4.2020 21:05

Kriminalník se bude chovat slušně tak ho policie nechá? To je logika

 

Dave1

Hráč

2
18.4.2020 21:06

Že se vůbec snažím. Každý se z toho dostane. Podavat tady stížnost nemá cenu

sandlerino

Hráč

39
18.4.2020 21:07

Nemá cenu podávat stížnost, která je nesrozumitelná, gramaticky nesprávná a nemá hlavu ani patu. Toť ode mne vše.

18.4.2020 21:13

mno jako do 20 minut by byl max mrtvej u tenzního 

 

18.4.2020 22:12

Ahoj, nabudúce by bolo dobré aby si sťažnosť rozumne spísal a doložil dôkazy.

Už ti tu odpovedali @Pato a @sandlerino avšak musíme brať ohľad aj na to, že na serveri nehrajú hráči ktorí nie vždy ovládajú záležitosti ktoré sa týkajú ochorení či zranení. Podľa mňa boli tvoje správy, ktoré sa týkali toho nech si hráč dá CK, neempatické. Skús sa vžiť do toho hráča a správať sa tak, že vôbec netušíš čo to znamená "saturácia" a potom keď strelíš nejaké tie percentá ti niekto začne písať nech si dáš CK. Asi by si sa moc dobre necítil. Všetko sa dá vysvetliť s chladnou hlavou a pokiaľ vidím že hráč netuší čo to je, nebudem mu hovoriť potom čo niečo napíše nech si dá CK. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024