Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dobrý den chtěl bych požádat o unpermaban nebo zkrácení trestu od Žadost od UnPermaban od SovieDog


Filipek

Hráč

3
13.2.2022 09:34, naposledy upraveno 13.2.2022 09:41 uživatelem Filipek

Omlouvám se za špatný nápis pro SovietDog

(vše jsem psal na telefonu)

 

 

 

Dobrý den chtěl bych požádat o unpermaban nebo zkrácení trestu, jsem si vědom své chyby kterou jsem udělal

Porušil jsem pravidla failrp,passiverp,

Budu dodržovat všechny dopravní předpisy a pravidla herního světa, co nařídil majtel (admini)

slibuji že budu všechno erpit

A omlouvám se všem z Admin Teamu hlavně SovietDog 

Doufám že mi umožníte vrátit se zpět do herního světa (skimorp)

Přeji hezký zbytek dne,Děkuji za pochopení

 

MonsterSKGaming

Hráč

32
13.2.2022 14:51

Máš 31 banov a z toho ten posledný je perma. Značne si ukázal že pravidla jednoducho neovládaš a hlavne keď pred 17mi hodinami ti Soviet žiadosť o UnBan zamietol, tak si podávaš ďalšiu. Jednoducho si počkaj minimálne aspoň MESIAC, alebo čas, ktorý určí danný Admin. Takýmto spamovaním žiadostí o UnBan skôr len Admina naštveš a nedostaneš UB ani po mesiaci. Venuj sa škole a ak sa dá, proste choď vonku s kamarátmi, alebo si najdi na ten mesiac inú zábavu. Taktiež rada do budúcna, tak hlavne sa rozpíš prečo by mala tebe byť práve ta perma zrušená, pretože ten jeden riadok naozaj nestačí a není v tom vidno žiadnu snahu, že ten UnBan jednoducho chceš.

25.2.2022 19:37

Stejně tak jak je obsáhla tahle žádost tak stejně obsáhla bude i odpověď. Už teď ti říkám že ti tuhle žádost zamítám. Můžeš to pět zkusit za měsíc, a dej si s tím víc zaležet.. Tímhle mi vlastně ukazuješ že ten unban vlastně nechceš.


Powered by LeoSight IFS
LT~40