Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Otázka o perme (@dzardys)


Tulen4762

Hráč

10
14.2.2022 19:56, naposledy upraveno 14.2.2022 20:02 uživatelem Tulen4762

Dobrý den chci vědět za co jsem pořádně dostal zase permu žádné DM jsem neudělal to kdyztak udelal můj kámoš ic daniel černý ja zaerpil že ho vyhazuju  z kamionu a prosím vysvětlení o pravidlech 3 dekuju  @Dzardys

misaking0226

Hráč

17
14.2.2022 20:58, naposledy upraveno 14.2.2022 21:07 uživatelem misaking0226

 Vím, nejsem admin, ale týká se to částečně mě a chci se k tomu vyjádřit. Neměl si žádný důvod mě vyhodit z kamionu a následně me shodit z mostu, mám nahráno 6 hodin na nové postavě, takže okrádst jsi mě určitě nechtěl, tak nevidím důvod proč si mě shodil. 

 

EDIT: nevím jestli píšu kravinu, ale otevřít dveře na pravé straně kamionu, přičemž ty si seděl na levé mi příjde jako powergaming, ale to netuším 

 

14.2.2022 21:28

O DMku sice nic nevím ale vím něco o tom pravidlu č.3.

Takže prvně si řekneme co to pravidlo č.3 je:

3. Každý hráč je povinen respektovat členy AT. Člen AT, který právě přihlíží RP akci, má konečné slovo a může ji ovlivnit, je-li to třeba. Nesouhlasí-li hráč s rozhodnutím člena AT, může si podat stížnost na fóru portálu (leosight.cz/forum), nemůže se však přímo ve hře odvolávat členům AT s vyšší úrovní. Člen AT ve službě není součástí IC světa.

Tak, řekli jsme si co to pravidlo tedy je a teď jak to souvisí s tebou. No určitě si pamatuješ naší nedávnou konverzaci na Discordu ,kde jsi mě snažil pořad a pořad do kola přemluvit na to aby tvůj kamarád dostal unban. No a i když jsem ti mnohokrát řekl že mu unban neudělím tak jsi se mě pořad snažil přemluvit, tudíž zde došli k porušení zmíněného pravidla a to tedy přesněji pravidla číslo tři. No a jelikož jsem se nemohl osobně dostavit do hry tak ti ban udělil Dzardys a ne já.

Tak snad ti to jako menší vyjadření k tomu pravidlu stačí a už není potřeba se více vyjadřovat.

S pozdravem SovietDog.

Tulen4762

Hráč

10
14.2.2022 21:53, naposledy upraveno 15.2.2022 07:12 uživatelem Tulen4762

Ahoj @sovietdoge  stačili mi to ale stačil mi dát ban na 24h na 48h a ne permu ne žádné DM jsem neudělal a to že jsem ho vyhodil z kamionu tak jsem se k němu asi logicky natáhnout a za druhé von dal /do s

 

 

 

Kdyztak  mohu doložit logy q tam uvidíte že  stom souhlasil 

14.2.2022 21:54, odstraněno 14.2.2022 21:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~37