Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN - ANXII


14.2.2022 20:52, naposledy upraveno 14.2.2022 20:53 uživatelem barel

Zdravím @ice. Dnes jsem dostal ban, za Common sense, a NonRPFear. Ban byl udělen od @ice a na 10hodin. 

Tak, rád bych začal s Common Sense. 

1) Common sense. Stalo se to, že 2 týpci vykrádali banku. Něměli zbraně, tak jsem toho bohužel využil a vešel jsem do banky. Čekal jsem než otevře železné dveře, abych vzal peníze. Jenže je vzal první běžel do auta a ujel. Potom mě zabil policajt protože si myslel že jsem jeden z nich.

2)  Fear. No, stalo se to že když vykrádali tu banku tak ji vykrádal jenom jeden. Ten druhý byl venku. Tak jsem si myslel, že to uplně fear nebude ale nejspíš jsem se mýlil. 

 

Proč dávám žádost o unban?

Žádost o unban si dávám, protože bych dneska ještě chtěl stihnout nafarmit 200K a zítra si koupit auto. 

 

 

Poděkování

Chtěl bych moc poděkovat @ice mu za to, že mi dal ban jen na 10 hodin. Můj kamarád to měl bohužel horší.

 

 

 

Omluva

Chtěl bych se moc omluvit @ice mu za to, že jsem po něm hned tak vyjel hned potom co jsem dostal ban. Občas se lidi mýlí, ale neví to.

ZÁVĚR

Vím že si UB podávám moc brzo (není to perma) a však je to jen tich 10 hodin. No, to říkám jen 10 hodin ale dnes jsem toho měl hodně v plánu.  Ale s banem souhlasím, a jsem si ho vědom :)

 

 

barel

ice

Hráč

18
15.2.2022 12:50

Ban ti vypršel myslím, tímto tvou omluvu příjmám a zamknu topic.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024