Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Petr morocko - Patrick Crown- Trevor gryggly a ještě nevím kdo

1 2



15.2.2022 12:05

Chápu tě, musíš se zastávat kamaráda no.

SydoCzek

Hráč

11
15.2.2022 12:08, naposledy upraveno 15.2.2022 12:09 uživatelem SydoCzek

Ahoj @barel , jak si to popsal v tvé stižnosti mi přijde velmi chaotické podle mého se v tom málo kdo vyzná. Bylo by fajn když píšeš stížnost aby to mělo hlavu a patu.

A když budeš hráče nazývat dětmi nic nezmění. Pokud máš dostatečné dukazy všechno dodej , popřípadě stížnost sepiš tak aby se v tom někdo pořadně vyznal.

Díky hráč SydoCzek.

brbezme

Hráč

25
15.2.2022 12:24

Tákže je čas abych se vyjádřil i já, nazývané dítě.

Kde začít, nemáš skoro žádné důkazy v tom logu jsem se ničeho moc zajímavého nedočetl. Na screenech nejsou taky nějak zajímavé důkazy. Taktéž si nám vyhrožoval že všichni máme ban. Nějakých porušení pravidel si se dopustil i ty. Kdyby si měl například video tak už by jsme se o nečem bavili. 

Ale tak co už, důkazy pořádné nejsou můžeme počkat na vyjádření administrátorů a konečný závěr. 
(Na závěr menší doporučení, když chceš na někoho podat stížnost tak si pořiď lepší důkazy nejlépe video) <3

15.2.2022 12:26

Říkáš že jsem se porušení pravidel dopustil I já, což znamená že jsi je porušil.

ice

Hráč

18
15.2.2022 16:34

Tak já bych sem s dovolením vlezl a trochu to tu sklidnil.

@barel tvá stížnost nemá hlavu ani patu a bylo by možná nejlepší, kdyby jsi to sepsal do nového topicu a srozumitelně.

Stává se tu z toho akorát hádka a každý tu ukazuje prstem a obhajuje se.

Ten kdo v té stížnosti nemá jakoukoliv účast se prosím nevyjadřujte k ničemu a ty co mají něco společného, vyjádřite se srozumitelně a nehádejte se.

Vyčkejte až se této stížnosti někdo ujme děkuji.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024