Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dostal jsem ban za nic


MichalMuzik

Hráč

5
15.2.2022 15:26

                                                   TAKŽE DOSTAL JSEM BAN ZA LHANÍ 

Takže zdravím,,,, dostal jsem ban za to že lžu od Anxii šla po mně policie akorát jsem zaerpil že měním spz a změnil jsem si jí na Odboru dopravy aby policie mě nenašla ale co se stalo je to že Admin jménem Anxii mě nevěřil že jsem si jí změnil...... Vůbec jsem nevěděl jak mu to mám dokázat protože na MTA jsem nový a nerozumím tomu,,,, takže prosím o unban protože ban za nic vůbec nechápu... ještě jsem si jí měnil a na

REB ELOS takže vůbec nechápu jak po mně mohli jít a policisti mě nadávali OOC poslu fotku na discord děkuju... :)

ice

Hráč

18
15.2.2022 15:33, naposledy upraveno 15.2.2022 15:35 uživatelem ice

Tak za prvé, hledal jsem tu tvojí změnu všude, jak v logach auta tak v admin logách všude a nic. Poté jsem se tě zeptal zda mi pošleš logy, kde bych to viděl. Řekl jsi že nevíš jak, tak jsem ti poslal návod. Najednou nemáš ve složce MTA složku "mods", tak určitě. Nicméně pravidlo 1 bylo zasloužené, Lhaní členu AT také, Nedodání logů - viz. minulá věta. Navíc PSA zaerpila akční kameru a zeptala se tě na odpověď /do, kde jsi se vymlouval že nevíš SPZ auta a pak sis jí šel změnit , což bych mohl brát jako "Metagaming". (EDIT: Podle tebe změnit, já ti to prostě nevěřím a důkaz jsi nedoložil.)

Unban zamítám, banů máš dost a dle mne se jen vymlouváš.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024