Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban - pravidlo 37.


Patryk

Hráč

24
16.2.2022 21:03, naposledy upraveno 20.2.2022 15:09 uživatelem Patryk

Ssup asi pred týždňom som dostal banán za porušenie pravidla o obchodnom podvode od administrátora Soviet Dog.

S banom som súhlasil a nejak som to ani neriešil keďže už vtedy som si bol vedomý, že to čo robím spolu s ďalšími, čo dostali ban hraničilo s porušením pravidla 0. a taktiež 37.

Išlo o to, že sme si spolu s kamarátmi po dlhšej dobe došli zahrať na server a postli inzerát, ktorý zahrňoval predaj auta s tým, že danú osobu následne unesieme a okradneme. Samozrejme nie pri obore dopravy v Montgomery hhh. Následne si hráč na nás podal report a asi o 2 hodiny neskôr sme dostali ban na 2 týždne kvôli porušeniu pravidla 37.

Z môjho uhla pohľadu ešte pred začatím RP akcie som bol toho názoru, že aj keď to hraničí s porušovaním tohto pravidla, ban by sme nemali dostať. Myslel som si to kvôli tomu, že ešte za čias keď nebola prerobená štruktúra ATeamu a hlavní admini boli Sedlix a Falleagle, presne takýto istý report na nás riešil Falleagle a vysvetlil okradanému hráčovi, že sa nejedná o porušenie pravidla 37. ale iba o únos ktorý stačí nahrávať. Preto som pred týždňom ani nijak neprotestoval s nápadom svojich kamarátov, zapol nahrávanie a hráča spolu s ostatnými okradol. Následne som ale dostal ban kvôli ktorému teraz píšem túto žiadosť. Nebudem sa tu nejak vyhovárať na nevedomosť a rozhodnutie o bane rešpektujem.

Mieria trestu (2 týždne) mi pride celkom prepal ale administrátorov dôvod bola história trestov. Sem by som chcel len dodať, že by sa mohlo prihliadať na to, ako dlho už je spustený. Moje bany, z väčšiny, boli na začiatku po spustení Skima čo už je nejaká ta doba dozadu a môj posledný  ban, ak si dobre spomínam bol v apríli minulého roka a to na 3 hodiny z dôvodu “Trash RP” od Jaucuka.

Týmto by som si chcel zažiadať o unban alebo aspoň o skrátenie trestu. Vďaka za odpoveď.

 

RE: Keďže je jednoduchšie napísať ban ako sa k nemu vyjadriť na fórum tak by som poprosil o lock keďže mi dnes ban končí 🤡🤡


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024