Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN - Lexikonn liška


17.2.2022 12:59, naposledy upraveno 17.2.2022 13:04 uživatelem barel

Zdravím. Dne 17.02 2022, jsem dostal ban za zneužití F10 na 48 hodin. 

 

ZNEUŽITÍ F10 : Zneužití F10 je to, když jste v bezvědomí dáte F10 změnit postavu, a zase jdete na postavu kde jste bezvědomí. Vaše postava se postaví na nohy, a můžete se hýbat. A já to zneužil tak, že mně okrádali. Vstanul jsem a dal jsem typkum PK. Udělal jsem to, protože jsem měl buglej HUD což znamená že půl obrazovky je černá. Od té doby, co jsem zapnul návod na FPS přes leosight tak mi to blbne. Ale ano, je to pravda. To že se mi bugnul HUD neznamená, že musím zneužívat F10. Já jsem to prostě bral tak, že to není fér že mně dali do bezvědomí protože bych je zabil kdyby se to nebuglo. Ale to je úplná blbost, protože to pro ně není fér. To že se mi buglo HUD není jejich chyba. Je to moje chyba a toho jsem si vědom. FPS Boost jsem již odstranil takže by se to bugovat němělo. Mrzí mě že to dopadlo takhle. Už mi rychle roste historie a to je blbý. Ale chtěl bych poděkovat @Lexikonn za to, že mi dal ban jen na 48h i přes to že mám větší historii a zasloužil bych si víc. Za zneužití F10 se moc omlouvám, a už to dělat nebudu. Bylo to zbytečné. Kdybych rpil tak by se to nestalo. Bohužel, člověku někdy přeskočí. A mně přeskočilo. Chtěl bych se omluvit @Lexikonn za dělání problémů, je mi to líto. Banu jsem si vědom, a souhlasím sním.

Díky

 

Ban udělil @Lexikonn (liška)

 

barel

17.2.2022 18:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024