Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Úprava pravidla PeaceTime.


Dave323

Hráč

32
17.2.2022 14:29

Zdravím všechny, kteří si čtou tento příspěvek. Přibližně tři týdny tu máme pravidlo ohledně PT, který si hodně lidí chválilo, jelikož bylo dlouho chtěné. Nastává zde problém, že to pravidlo nevyřešilo hlavní problém. Okrádání ve 3 ráno. Jelikož ve 3 ráno málo kdo jezdí v PSA duty, ale za tu PSA postavu RPí osobní život. Stalo se to zrovna i při dnešní noci. Jediný PSA já a Flyer, oba mimo duty. Žádnej PT, takže už byl únos, přepadení hráče a pár dalších událostí. Můj návrh spočívá v tom, že by se PT měl upravit tak, aby bylo minimálně jedno nebo dvě PSA s hodností strážmistr ve službě. Jelikož kdykoliv se na server napojí například kadet nebo rotný, kteří nezmůžou nic, PT se automaticky ruší. Je to stejné, jako by tam PSA nebylo. Strážmistr už alespoň něco udělá a to pravidlo bude dávat smysl. Takto je to pouze minimální omezení a očekávání lidí od pravidla se tak nenaplnilo. Není to tak nedávno, co i Džardys říkal, že když se ráno napojí a jde do aduty, tak se to zruší a přitom a tím není žádná šance, jak by PSA mohlo proti tomu únosu zakročit. Po pár menších diskuzích se mi stejného názoru dostalo i od více lidí. Děkuju za přečtení tématu, já se s váma pro dnešek loučím, Dáva.

17.2.2022 14:40, odstraněno 17.2.2022 15:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.2.2022 14:41

Netahejte do toho hodnosti, nebude se měnit pravidlo podle potřeby kdykoli se nějak upraví IC směrnice, fakt ne...

Dave323

Hráč

32
17.2.2022 14:43, naposledy upraveno 17.2.2022 14:45 uživatelem Dave323

Nejde o tohle. Kdykoliv jsou jaké směrnice, tak co udělá rotný s únosem? Půjde pěšky do Las Venturas vystřílet taserem ozbrojenou skupinu, která tam na něj určitě bude čekat? Peacetime má sloužit k tomu, aby se zabránilo nelegálním činnostem, kdy je jasné, že se to povede a PSA nemá jak zareagovat a nemůže to ovlivnit.


Powered by LeoSight IFS
LT~81

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024