Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

perme (@dzardys)


Tulen4762

Hráč

10
17.2.2022 15:17

Dobrý dne 13.2  v 14:30cca jsem dostal permu od @dzardyse za DM+pravidlo c.3  

Takže este jednou dobrý den dostal jsem tedy permu od @dzardyse 

Za DM kterého jsem se ani nedopustil a za pravidlo č.3 který byl na discordu ale dobrý

Takže žádám o zkrácení permy  prosím moc chci hrát na skimu a ano pravidlo 3 jsem neznal už ho znám díky sovietdog a chybí mi zase skimo nemam co teď hrát prosím o zkrácení dekuji.

 

Ps: Gorge 

17.2.2022 16:05

Serus, máš asi cca 35 banov za svoju kariéru. Taktiež ďalší nepoučiteľný prípad, ktorý si žiada o unban čo sa týka permy, hneď pár dní po jej udelení. Vcíť sa trochu do ľudí, ktorým si pokazil RP svojim správaním a rovno aj do adminov, ktorí musia neustále riešiť tvoje správanie. Ako vravím vždy, nie som admin, takže sa tu môžem maximálne vyjadriť. Moje tvrdenie je ale také, že by si si mal dať tak minimálne mesiac ešte klídek a upokojiť sa. 

Naozaj to je najväčšia drzosť, pýtať si unperma - ban 4 dni po udelení. To nemáš ani kúštik sebareflexie ? Treba sa pozerať na seba trochu z tretej osoby. S unbanom isto nesúhlasím a pokiaľ sa nedokážeš naučiť erpiť sám, preštuduj si pravidlá a požiadaj helperov o zaučenie, je ich viac než dosť. 🙋‍♂️

Tulen4762

Hráč

10
17.2.2022 17:47

Realne ja tu permu dostal za nic DM žádné nebylo a pravidlo č.3 bylo na disc nevím co to má dělat se serverem ale good 😑

hondacivic

Hráč

55
17.2.2022 18:09

Souhlasím s  tím co napsal tady @VajkoChlpko a jelikož jsi už permu dostal a hned 3 minuty na to psal žádost ,která ti nevyšla, tak si myslím že by jsi měl být poučený a chvíli počkat než zase budeš každý den psát žádost o UB. Věřím že to musí být unavující pro adminy kteří neustále musí číst stejné žádosti o UB viz. tvoje žádosti z minulého permanentního banu kdy jsi skoro každý den psal téměř stejnou žádost a vždy ti byla zamítnuta.

Hezký zbytek dne přeje Samsung Jang 😊

 

 

Tulen4762

Hráč

10
17.2.2022 18:14

Ale vy nechápete že já tu permu dostal za nic

DrHell

Hráč

18
17.2.2022 18:16

Určite si ju dostal za niečo, len ti prihodili ktomu históriu a vznikol krásny permaban. 

Tulen4762

Hráč

10
17.2.2022 19:31

Realne k tomu nedali histori protože dali za nic permu normálně bych jsi dostal ban a ne permu

4.3.2022 16:22

Ne, za takhle ošklivou žádost, kde mne ještě k tomu osočuješ, si unban opravdu nezasloužíš.


Powered by LeoSight IFS
LT~93