Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bez názvu


Galuha15

Hráč

1
19.4.2020 23:19

[OOC]

Prezývka: Galuha

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Na serveri mohu byt teď skoro furt celé dny jinak kdyby byla škola tak denně asi 2-4hodiny.

 

[IC]

Celé meno: Elizabeth Castelli

Vek: 24

Dátum narodenia:2.Října 1996

Kontakt: Moje tel.číslo-412532

Životopis (100+ slov): Takže jmenuji se Elizabeth Castelli. Narodila jsem se v hlavní městě Italie. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Římě. Mojí rodiče byli zaměření taky v medicíně takže já to mám po nich a chci pracovat u zachraného sboru. Mamka/Taťka pracovali v městě Řím. Můžu o sobě říct že jsem rozumná klidná osoba.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov):

Do ZZS se chci dostat kvůli toho že pracovali tam mojí rodiče takže chci taky pracovat. Už na zakladní škole jsem se musela rozmyslet co chci dělat? a řekla jsem si že budu dělat lékaře protože už jako mála jsem koukala na zachránaře v akci.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Lofanek

Hráč

32
20.4.2020 09:36

Prihlášku smeruj prosím pod topic so vzorom ako ostatní. Ďakujem.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024