Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o Unban - SovieDog


Lada596

Hráč

3
18.2.2022 16:09, naposledy upraveno 18.2.2022 16:15 uživatelem Lada596

Dobry den, dne 6.2.2022 jsem dostal ban za Zdravý Rozum, Moje blbost.

 

Co jsem udělal? 

Jednoho dne jsem chtěl udělat prank, tak jsem společne s kamošem  jeli do MontGomery [Zbrojaku] a tam stala policistka, myslel jsem še to je NPC security, napsal sem Dobry den, koupite mi glocka za 400k policistka vstala a ja už veděl že bude problem ale nedošlo mi že dostanu permaban, tak jsem řekl kamošovi ať jde připravit auto ven že budem ujiždět, tak ona pak vytahla borokovnici, a ja šel ven a ona řekla že mam stat, tak jsem utekl ven a hned sme jeli, a pak jsem dostal ban, teď toho lituji.  to je muj nazor, a přiznavam že jsem udělal hloupost,

snad SovieDog mi da šanci, diky na předčtení. a chtěl bych se vratit 

 

Pardon co jsem udělal, diky všem 

18.2.2022 17:59, naposledy upraveno 18.2.2022 19:35 uživatelem VajkoChlpko

Ty už prosím odíď z Leosightu.

Nejaká sebareflexia náhodou nehrozí ? Máš neustále bany a ešte k tomu, si si požiadal u unperma - ban po asi dvoch týždňoch. Už by si si mal dať pokoj.

 

EDIT

Čo sa ti na tom nepáčilo ? Ja som na teba nepovedal nič škaredé, iba ti v dobrom hovorím aby si sa na to konečne vykašľal. Neustále problémy a žiadosti o unban, a-team ťa má po krk. A keď nemáš v sebe kus sebareflexie a nedokážeš sa pozrieť na to ako konáš, tak je to tvoja chyba. Kľudne mi povedz s čím nesúhlasíš. 

Kenny15

Hráč

19
18.2.2022 19:31

Vajko má pravdu. Zase chápu, že když nikdo netrollí, tak AT nemá práci. Na druhou stranu jsou tu i hráči co jsou RP lvl.Legendary a chcou prostě hrát a RPit kvalitně. Počkej si tak 2 měsíce, polepši se a mohl bys to zkusit.

18.2.2022 19:53

Jak už jsem řekl v minule žádosti...

Ber v potaz hlavně tu poslední větu. Takže pro tvou informaci jestli se v dalších dnech objeví další žádost tak ji automaticky uzamykám bez jakéhokoliv komentáře.


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024