Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


neznamy#6285

Smazaný účet

8
19.2.2022 12:38, naposledy upraveno 19.2.2022 12:43 uživatelem neznamy#6285

Ahoj, chtěl si podat žádost o unban.   Ban mi byl udělen včera kolem 18:00 od @Dzardys

 

  Dostal jsem ho společně s @kormoo a @eplik kterým byl udělen unban.

 

  Předem bych se chtěl omluvit Dzardysovi že jsem s ním řešil žádost o unban v PM na discordu.

 

  Abych se k celé situaci vyjádřil i já, šlo o to že jsme chtěli unést někoho z konkurenční "organizace" nebo jak tomu vůbec říkat, poté co jsme zahlédli bílého raptora a křičeli jsme na něj aby zastavil začal nám ujíždět, v ten moment jsme si uvědomili že si zavolá někoho dalšího kdo by mu mohl pomoci, původně nebylo ani v plánu mu dát PK, ale bohužel na nás začal mířit a my se báli o to aby nedostal PK i někdo z nás proto jsme ho zastřelili my.

 

 Budu rád když si Dzardys promyslí mojí žádost o unban.   Děkuju, Yury.

19.2.2022 12:45

Dobrá, máš to zrušené, příště se nespoléhej na to, že ti kamarádi ten unban zajistí za tebe. A taktéž si pamatuj, že PMs kteréhokoli člena AT neslouží k žádostem o unban.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024