Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB a zmazanie ho z histórie - SovietDog.


Chaoss

Hráč

50
20.2.2022 18:09

Zdravím všetkých,

písal sa deň 20.2.2022 o čase 17:34 kedy som dostal ban za údajný Cop Provoking od pána @SovietDog. Takže, aby som to nejako rozobral, jednalo sa vlastne o to, že som RPil gang Variors Los Aztecas nejak tak z nudy, nebolo čo RPiť na iných postavách. S homies sme sa nejak tak vybrali do sveta, jazdili sme okolo hocikoho a pýtali sa ich na rôzne otázky, jazdili sme na bikoch v skateparku aták.. Prvý prípad s policajtom bol taký, že k nemu homies prišli, čo tam robili netuším, zastavil som vedla nich a rozprával som sa. Reálne som asi raz vyskočil na biku, možno prešiel na zadnom kolese  ale to určite nemalo slúžiť na vyprovokovanie policajta. Potom som sa rozhodol, že pôjdem naspäť za  kamarátom ktorý bol nedaleko. Druhý prípad bol taký, že sme jazdili po Palomino Creek a kolegovci sa zastavili pri vile Midnight Cats kde nejak obdivovali slečnu gangsterským spôsobom. Ja som si stál bikom vedla a nejak bol ticho. Potom prišli policajti, namierili na kamaráta ja som tam iba postával, necinkal som, neskákal som, nejazdil som tam na zadnom ani nič čo by ich mohlo vyprovokovať.

Napísal som tu dva prípady s PSA z dôvodu toho, že neviem za ktorý som presne dostal ban aj keď si myslím, že som nikoho ja neprovokoval aspoň to tak nemalo vyznieť. Taktiež viem, že keď sa púšťam do nejakého takéhoto RP tak musím byť dosť opatrný, kedže podla mňa PSA berie pomaly všetko ako cop provoking aj keď dotyčný to tak vôbec nemusel myslieť. No čo už, toto nieje sťažnosť na PSA ani nič iné takže to tu rozoberať nebudem.

Dúfam, že @SovietDog pochopí, že mojim cielom nebolo vyprovokovať PSA. 

Ďakujem, Chaoss ;)

25.2.2022 19:59, naposledy upraveno 25.2.2022 20:00 uživatelem SovietDog

Ban už ti dávno skončil, tak tuhle žádost zavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024