Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


Mavzi420

Hráč

15
20.2.2022 18:31

Ahoj hráči a hračky, dostal som ban cca pred hodinou za cop provoking. Ale neviem, že presne začo. Šiel som s kamarátmi erpit gang a prvá vec, ktorá sa stala, že sme zastavili pri policajnom aute a kamarát sa spýtal, že, kde tu nájde šľapky a jedinú vec, ktorú som za celú RP akciu povedal bolo Jakoooo a ani som nejak neskákal na bicykli, ktorý som tu dobu mal a, ani nejazdil. Druha taká vec, ktorá bola, že druhého kamaráta zrazilo auto pri benzínke v MM (žlté porshe) tak si kamarát zaerpil injuries a šli sme hľadať auto. Auto sme našli v PC pri Midnight Cats auto šlo dovnútra a ja za nim, po cca 3minútach tam došli policajti, ktorí namna začali mieriť tak som zastavil na bicykli a čakal, čo mi začnú hovoriť policajtka mi povedala, že mám odísť tak som odišiel. A šli sme na diaľnicu, z ktorej som na policajtov zakričal (Ku.y ACAB). Čo si myslím, že je na gang úplne pohode vec a tiež si myslím, že by to gangster irl kľudne spravil. Policajtka sa za mnou rozbehla a ja som jej začal utekať, boli sme asi tak 30minút na skateparku a potom som zmenil postavu a dostal som ban.

Ban udelil @SovietDog prosím buď o unban alebo o zkraceni banu, ďakujem

karlito

Hráč

21
20.2.2022 19:08

Čau, nešlo o to na co jsi si mě ptal.

Ale nějak jsi tu zapomněl říct, že ty nebo tvůj kamarád jste kroužili kolem PSA auta. A potom jak vás tam bylo více, tak si tam párkrát někdo na tom kole hopsul přede mnou.

S pozdravem Karlito.

Mavzi420

Hráč

15
20.2.2022 19:28, naposledy upraveno 20.2.2022 21:17 uživatelem Mavzi420

Nezabudol som napísať nič, ako možno tam na bicykli niekto skočil bolo nás tam tak 5 a jedine kedy som skočil na bicykli bolo, keď som už bol skoro pri BV. A ty si stale bol ešte tam a riešil si niečo s nimi. A ani to taký cop provoking nebol, dalo sa to riešiť aj IC cestou mohol si tych ktorý skákali upozorniť a by stým prestali, ale Soviet sa rozhodol jeho názor mu brat nebudem.

20.2.2022 21:25, naposledy upraveno 20.2.2022 21:30 uživatelem jebatpsa

Ahoj karlito jsem rád že jsi zcela profesionální, ale bohužel si vše bereš moc osobně, chováš se jak kokot co naděláme kája to neunesl a chtěl se zabít jak kolpánek kvůli ck bohužel už to tak bude, ale couz luki kril do toho mám vás všechny rád a mavzi ty si taky kokot nemáš dělat cop baiting jak vidíme karlík vše řeší ooc bo má 150kg jak kolpánek nejde nic vy genáci pojebaný zkus jim to říct ic třeba to ty běloši pochopěj ale taky bych si dělal píču z někoho kdo se na forku jmenuje karlito a jebe morčata

@karlito

karlito rn  cs                                             

s pozdravem vase laska jebac

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Neslušné vyjadřování
20.2.2022 22:13

unban ti udeluji!

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024