Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Najazdené km


Pat000

Hráč

22
22.4.2020 14:37

Napadol ma taký 1 návrh. Neviem, ako budete reagovať, ale tá vec IRL existuje, takže by to bolo dobré aj tu. Takže, ide o najazdené km. Áno na tachometry máme, koľko má auto najazdené. Ale to je koľko je najazdených za celý čas auta. Ale by sa pridal ešte 1 merač najazdených kilometrov a ten by sa dal kedy chceme resetovať na 0km. Takže jazdím, napríklad mám celkovo najazdené napr. 253km, ale ja chcem zistiť, koľko najazdím od bodu A do bodu B. Takže by tam bol aj tento druhý merač najazdených KM a by mi napríklad dalo, že som najazdil 15km. A teraz zase chcem ísť od bodu B do C, ale zase chcem vedieť, koľko je to km, tak si to resetnem na 0km a idem jazdu a tak zistím koľko som prešiel do bodu B do C. Samozrejme stále by sa pridávali kilometre aj do tých celkových najazdených. Je to reálne, pretože v reálnom aute máte tiež kilometre celkovo od kúpi auta, do kým sa ho nezbavíte, ale je tam aj druhý merač, ktorý si môžete kedykoľvek resetnúť a merať si tak konkrétne jazdy vždy od 0km. Príkaz na resetovanie tých km by bol napríklad /mileage. A keby ste zadali tento príkaz, tak by sa vám ten druhý merač kilometrov nastavil na 0km, jazdili by ste a zase by ste dali /mileage a zase by sa nastavilo automaticky na 0km. Takže vlastne ten príkaz by resetoval tie kilometre na 0, aby to meral vždy od začiatku, keď dáte ten príkaz. 

22.4.2020 15:08
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.4.2020 00:12

Možno časom bude pridané. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024