Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na Jake Adams

1 2



Demon8116

Hráč

24
22.4.2020 20:00, naposledy upraveno 23.4.2020 09:44 uživatelem Demon8116
  • Kedže som to pisal na mobile tak ste to nepochopili, tak pišem to na PC.
  • O 19:30 mal byt protest za svoje prava tak som tam šiel a dal som auto na krajnicu. Asi po 10 min došla odtahovka postavila sa predomna a vyšiel z nej Jake Adams dal mi hak na auto. Potom ked sa postavil som zapol motor a cuval. On za mnou prišiel a v OOC začal že mam isť späť. A kedže spamoval že mam isť spät tak som stihol napisať že porušil zakon a  nestihol som do OOC napisat že hak sa odtrhol tak som odišiel a dal ma do vezenia. 
  • V irl keby vam niekto dal hak a mate SUV range rover a cuvate tak ten hak sa odtrhne takže nevidim dôvod vezenia s dôvodom ODMIETANIE RP. Žiadam o vratenie dôveryhodného hrača. Jake Adams sa už vyjadril podomnou
22.4.2020 20:34

??? Nechápu

Lofanek

Hráč

31
22.4.2020 20:57, naposledy upraveno 22.4.2020 20:58 uživatelem Lofanek

Ahoj, keďže tvorenie rozvitých viet ti zjavne nejde, tak vypíšem celú situáciu sem.

Stál si na krajnici kde je zákaz parkovania, cúvol som k tebe s odťahovkou a zarpil som, že som zahákol tvoje vozidlo a čakal som na tvoju IC reakciu. Avšak miesto toho si zareagoval OOC a okamžite si s vozidlom cúvol aj napriek tomu, že bolo zaháknuté. Priznám sa, že moja OOC reakcia nebola úplne profesionálna, ale hádam to pochopíš, že na tom "proteste" ma vytočilo pár jedincov s podobným chovaním ako s tvojím. Aj napriek mojim upozorneniam si vyťahoval na mňa nejaké zákony miesto toho, aby si cúvol späť a mohli sme to riešiť IC. Po pár doťahovačkách keď som ti vysvetľoval aby si sa vrátil a riešil túto situáciu IC si jednoducho odišiel a ja som ti dal ten jail.

Ale aspoň som z tejto situácie vyšiel s ponaučením: Nabudúce rovno vypnem LOOC a budeme sa venovať čisto IC.

S pozdravom tvoj obľúbený admin

Lofánek <3

 

22.4.2020 21:28

Lofánkovo jednání bylo dle mě správné a zákony jsi mohl vytáhnout i ic to co dělá tak dělá a to že existujou nějaké zákony atd. Neznamená že to někdo neporuší to stejné je zákon o silničním provozu tak když tě uvidím parkovat tam kde nemáš no přece to budu řešit ooc proč ne.

 

Jestli jsem to teda pochopil správně.

Demon8116

Hráč

24
22.4.2020 22:49

v irl pri cuvani by som odtrhol hak takže jail bol nepravom hak bol dole a kolesá na zemy

Lofanek

Hráč

31
22.4.2020 22:57

Aha.. dobre :D

Navrhujem lock

Demon8116

Hráč

24
22.4.2020 23:37

takže mam pravo na vrátenie dôveryhodného hráča pretože ja som cuvol a hak  sa odtrhol a ty si dal ze odmietanie rp

sandlerino

Hráč

39
22.4.2020 23:49

Ahoj, 

tato stížnost postřádá smysl.

  1. Není srozumitelná
  2. Není podložená důkazy. 

tim pádem, být tebou, se pokusím to buďto sepsat lépe nebo se na to vykašlat.

 

 

Demon8116

Hráč

24
23.4.2020 00:06

napíšem zajtra cez pc

23.4.2020 09:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~77