Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban nevim za co


MravekCZ

Hráč

1
22.2.2022 17:25

Dobrý den, vubec nevim jak to mam napsat, jeden muj kamoš řekl jestli nechci zahrat roleplay na jednom serveru tak sem mu řekl že jo, a poslal mi odkaz na stahnutí MTa launcheru, řikal mi že sem mam připojit na skimo tak sem na to dvakrat kliknul a napsalo mi tohle https://ctrlv.cz/gGZG poslal sem to kamošovi a řekl že mam vytvořit učet a že mam napsat na forum, tak prosim nějak vysvětlit, PS: nejedna se o žadny troll

Colek

Hráč

56
22.2.2022 17:59

Celý tenhle příspěvek je troll

22.2.2022 18:05, naposledy upraveno 22.2.2022 18:07 uživatelem barel

To je jasné, měl si jinej účet kde si dostal permu tak sis udělal nový a teď tvrdíš že máš BAN jen tak. Prostě si podej žádost o unban a nekecej tu.

MravekCZ

Hráč

1
22.2.2022 18:13

maš prosimtě nějaky dukaz že to je troll? ja nevim proč furt někomu hned něco když sami nic  nevite

22.2.2022 18:16

Uděláme to jednoduše, poslal jsem ti žádost o přátelství zde na webu, tak mi ji přijmi a kontaktuj mne pomocí tohoto odkazu.


Powered by LeoSight IFS
LT~41