Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


zelezoCZRP

Hráč

1
22.2.2022 22:25

dostal jsem ban na 2 dni za lhaní do /do takže zastavili nas policajti mněl jsem zavřene okna a napsal jsem pomale dava glock do přihrádky  no a byly tam ještě další asi 3 policejní auta mluvili na mě 2 policajti plus  mi jeden prohledaval auto koukal jsem celou dobu do chatu a bylo tam hdone zprav ale ten co mi prohledaval auto tak napsal /me hmata po střeše auta nebo neco takový ho a napsal našel glock ? a ja že ne a von že prohledaval aji přihradku ale asi jsem to nevidel tak jsem napsal /do ano no tak to zabavili byl jsem převezen a dali mě do za mříže a pak tam byl se mnou SovietDog a on že co to bylo za lhaní do /do ale přitom mi tu zbran vzali a napsal jsem /do ano tak tam říkam že psal /me hmata po střeše auta  nebo neco takový ho psal policajt ja mu to říkam už nevim co napsal a on nebo ona nevim co to je říka to je všechno a ja že jo pak neodepisoval/a tak jsem odpojil hru a pak  jsem zjistil že jsem dostal ban ale nevim proč když jsem napsal /do ano a jestli to do opravy policajt psal tak se omlouvam ale asi jsem to nevidel ale pak jak mi to napsal do OOC chatu tak jsem napsal /do ano tak proč jsem dostal ban 

 

                                                                             SovietDog ?

 

zelezoCZRP

Hráč

1
23.2.2022 14:42

jsem rád že SovietDog da ban a neodepiše :))

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
23.2.2022 15:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.2.2022 19:32

Jelikož ti už ban dávno skončil, tak zamykám tuhle žádost.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024