Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bankovní půjčky


neznamy#1476

Smazaný účet

0
22.4.2020 23:40, naposledy upraveno 22.4.2020 23:44 uživatelem neznamy#1476

Ahoj chci tohle navrhnout jelikož mi tento nápad natlouklo několik hráčů na serveru 

Že pokud chybí nějaký peníze aby se dalo z bankx vypůjčit peníze 

Tím pádem bych to navrhnul tak že by byla podmínka zaměstnaní ve firmě museli by jste mít min. Plat 10k aby jste si mohl vypůjčit peníze

S nějakým úrokem například vypůjčily by jste si 

50000kč a vracelo by se 750000kč ale to už nechat na vás jakej úrok ktomu dodat

Splátky by byly založeny natom že by se to odečítalo z výplaty každou hodinu 

Pokud by jste z firmy odešel splátky by se udělaly tak že by se jakožto pozastavily ale omezeně pokud by se např. Do 10 nebo 15ti splátek/hodin (samozřejmě hodiny by se počítaly pouze kdyby jste byli online) nepodařilo sehnat zaměstnání dostal by jste exekuci která by vam mohla odebrat majetek aby se tim splatila vaše půjčka to by bylo pouze opatření před využitím + by se vam ukázalo v rejstříku že máte dluh v bance mohly by jste mít problémy a nabíhat pokuty a když už by jste si koupil majetek  byl by vám odebrán 

Z důvodu dluhu aby to nebylo pouze takové mohly by jste dluh splatit i bez firmy pokud by jste v bance u jednoho NPC vybraly splátku na tom samém NPC by se vypůjčovali peníze

Další půjčka by se dala vzít po splacení

Pro přesnější orientaci by se při půjčce vytvořil papírek jako kdyby účtenka akorát by to byl splátkový kalendář

 

Navrhuji to protože většina hráču potřebují rychle 

Penize ze jim na něco chybí tak by měly možnost si je vypůjčit 

To co jsem psal nebylo jen kvůli takovým co se nesnáší aby vedeli že pokud nebudou splácet mohly by si totálně pokazit postavu 

Vymyslel jsem to takhle protože sprominutím řeknu nikdo není tolik blbej aby šel úplně odzniva vše co si vybudoval proto myslím že by to fungovalo pokud někdo chce hrát v dluzích nemohl by mít defakto ani auto ani dum nic jelikož by to bylo odevzdáno serveru  děkuji že jste to celé přečetly pokud budete mít něco co by návrhu pomohlo pište pokud jsem na něco zapoměl

Jen aby se to realně podobalo irl pokud bude souhlas budu rád :)

 

 

Brazil

Hráč

8
22.4.2020 23:48

Podľa mna skvelý nápad. Ja som PRO

23.4.2020 09:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vlada

Hráč

2
23.4.2020 10:53

Dobrý den, jestli víte. Já jsem ten co chtěl udělat Banku taky, ale s frakcí. Můžu se prosím zeptat vás, proč tento skoro identický návrh podle vás je PRO. Požádal bych vás teda, zda mi na to odpovíte. Chtěl bych vědět váš názor na tento návrh a v čem je lepší než ten můj. 

Přeji hezký zbytek den.

23.4.2020 11:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

31
23.4.2020 11:37, naposledy upraveno 23.4.2020 11:42 uživatelem Lofanek

Nápad fajn ale som proti

  • to, že hráč potrebuje rýchlo 18 mega na svoje flex lambo nie je relevantný dôvod na pôžičku (pokiaľ by to nedokázal splácať tak proste čus, už sa na serveri neobjavím, navyše už vidím tú exekúciu ako berie nejakému Ondrovi Klackovi, ktorý má na ksichte šatku a status || nôž pod tričkom || jeho Škodu 120, na ktorú si tvrdo zarobil jazdením v smetiarskom aute, pretože je to jeho jediný majetok a potom samozrejme by následovalo niečo takéto..

    [VEH #1] (69) Ondra Klacek nahlásil (69) Ondra Klacek v 13:18.

    Důvod: Vzaly my moje auto, pls port richlo)

  • pochybujem, že by sa tento systém dal tak ustrážiť, aby hráči nemali zisk pomocou bugu

Pat000

Hráč

22
23.4.2020 16:26

Podľa mňa je to na nič. Však keď už budeš mať prácu, tak to rovno môžeš už šetriť, nemusíš požičiavať. Ak by to malo byť, tak pre tých, ktorý chcú auto, ale nemajú ako zarobiť na to kč, pretože frakcie nenaberajú. Tak si požičia a kúpi napr. auto. Ale podľa mňa je to už na nič, keď máš prácu. Je to dobré pre takých, ktorí nemajú kč na auto z dôvodu nezamestnanosti. Ale ten, kto má prácu, je mu to na nič.

23.4.2020 18:40

@Pat000 a z čeho by to splácely prosimtě?

neznamy#1476

Smazaný účet

0
23.4.2020 22:25

@Lofanek tak by se to dalo udělat jen omezeně

24.4.2020 16:17

Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024