Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Pernamentí Unban po 2 měsících


24.2.2022 17:02, naposledy upraveno 24.2.2022 18:19 uživatelem Farby

Zdravím .

Chtěl bych si zažádat o Pernamentní Unban po 2 měsících . 

Asi se ptáte , z jakého duvodu jsem dostal pernamentí ban že?

 

Duvod byl takový:

Dělal jsem reklamy na Discord Serveru LeoSight.cz sám to přiznávám a sám daný člověk který to zjistil mi dal permu. Byla to dost velká chyba kterou jsem udělal .

Proto bych si zde chtěl požádat o UNBAN a začít tak novou kariéru na vaší komunitě LeoSight nebo-li skimo roleplay a začít zde znovu erpit bez jakýhkoliv banu , trestu a napomenutí.

Pokud to zde nějaký admin zváží a byl by hodný a nějak mi tento žádost o UB vyhodnotil , byl bych moc rád.

Děkuji  moc a zatím se mějte . 

Myslím že jsem dostal BAN od @Phobios nebo @FLYER ale nejsem si tolik jistý , každopádně děkuji a zatím .

 

Pokadad bych dostal UNBAN , choval bych se normálně už a nikdy tohle už neudělal co jsem udělal .

Budu rád , když si budu zde smět moci zase znovu zaerpit.

 

 

4.3.2022 22:59

Ahoj,

Tak jsem již našel trochu volného času a přečetl si ještě jednou tvoji žádost o unban.

Historii banů máš teda požehnaně dlouhou, což i sám víš. Bany ti nikdo z historie nesmaže, ty tam zůstanou.

Rozhodl jsem se ti udělit jedinou šanci a tím ti udělit možnost si zde znovu zaerpit a zahrát. Pokud ovšem u tebe dojde k porušení jakéhokoliv pravidla nevidím důvod proč ti permu nevrátit.

Když už toto čteš ban už nemáš a můžeš se připojit zpět do hry. Já ti jen popřeji krásné hraní a zbytek dne.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~29