Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o zrušení permabanu alebo skrátenie ( kľudne na hocijakú dobu)


WOXOFF

Hráč

4
24.2.2022 18:10, naposledy upraveno 3.3.2022 19:05 uživatelem WOXOFF

Tak som sa po dlhej dobe ocitol v tejto sekcii " Žádosti o unban".

Tak ide o  to že by som sa chcel v prvom rade ospravedlniť za moje posledné bany.Boli z dôvodu toho že ma kamaráti zavolali si zahrať po dlhej dobe a myslel som si že tu hrávať nebudem.Dostal som v tejto dobe 2 bany. Prvý bol za zneužití /glue. Tento ban som neriešil kedže som nemal v pláne na servery hrávať. Druhý ban bol za DM na vozidlá môjho suseda s ktorým mám v tejto dobe veľmi dobré vzťahy. Bol som len naštvaný lebo som ho nikdy nemohol zastihnúť online. Už len týmito hlúposťami je to cca 300h v banoch. Je jasné že som si to zavinil svojou hlúpsťou tak preto sa chcem ospravedlniť všetkým ktorých som oberal o čas mojim konaním.

Ale poďme k tomu prečo sa to vyvrcholilo až k permanentnému banu:

Najprv treba objasniť situáciu : https://leosight.cz/forum/topic/9459  . Tu je vysvetlené čo sa dialo.

Tu by som poznamenal na to že som si report podal ja sám a počas riešenia som dostal permanentný ban.

Tu už to nebolo zavinené mojou chybou (čiastočne) . O hráčovi v textúre sme absolutne nevedeli. Po tom ako prišli prvé správy do OOC chatu s textom 0 tolerance!!!! Boli sme všetci zmätený že čo je na tom zlé. Potom sa však teleportoval 1 z adminov a odbugoval hráča ktorému príjmul report. My sme ale nevedeli že prišiel kôli tomu že tam mal niekto problém. Všetci sme sa ho do OOC pýtali čo sa deje. Ten ale asi 5minút len tak stál a vôbec nereágoval. Potom sa strhol obrovský "battlefield" a bolo. Potom sme asi hodinku ležali na zemi a nič sa nedialo. Po cca tej hodine nám dali respawn a sovietdog mi dal permanentý ban. Ešte by som chcel povedať to že si myslím že táto posledná "akcia" bola dosť absurdná. My sme nevedeli že tam je niekto bugnutý a druhá strana nevedela že čakáme na vyjadrenie administrátora. Z všetkých 3 strán prišlo k nedorozumeniu. Zo strany administrátora, zo strany "obžalovaných" (tých na ktorých sme dávali report :D ). a z našej strany.

A tu som vedel že som skončil. V prvý moment som si povedal že okay nič sa nedeje. Ale keď moja hlava pochopila že som dostal PERMANENTNÝ BAN. Tak som vedel že je zle nedobre. 

Viem  že som plne zodpovedný za väčšinu svojich banov môžem sám a som si plne vedomý že za ne zodpovedám len ja . Ale týmto by som chcel poprosiť nie o skončenie ale o skrátenie na nejakú stanovenú dobu. Fakt som taký "nesvoj" z toho že vždy keď si sadnem za PC tak tam píše: (premanent). Takže by som bol veľmi veľmi vdačný aj keby je to skrátené na mesiac ale nech tam je proste nejaká určená doba. + viem že mi to nehrá do karát ale od udelenia banu prešlo necelých 5 dní. Ale vážne nemám čo hrať. A to CS:GO.......to sa nebudem vyjadovať tam sú zbytočné nervy :) . Takže len tak chodím po dome a rozmýšľam: čo teraz budem robiť :D. Dokonca som si hneď na druhý deň preštudoval pravidlá serveru z dôvodu toho že fakt nemám čo robiť.

Tak sa chcem ešte raz zhlboka ospravedlniť a keby sa ešte niekedy dostanem na server tak sa pokúsim aby som nebol označovaný ako "problémový hráč". A budem robiť všetko pre to aby ste o mne najbližší mesiac o mne nepočuli....aspoň nie v zlom.

Tak nechám vyjadrenia na vás a dopredu ďakujem za váš čas a odpovede či budú pozitívne alebo negatívne

S pozdravom WOX :3

PS:Poprípadne môžete zaslať nejaké info o tom ako by som sa mohol na server dostať....teda ak je to možné <3

@SovietDog 

24.2.2022 18:22, odstraněno 24.2.2022 18:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacmen007

Hráč

10
24.2.2022 18:30

Súhlasím s Dragonom kľudne sa to mohlo riešiť cestou void akcie alebo nejakého kompromisu ban bol za mňa zbytočne udelený 

-Na druhu stranu touto akciou sa nám možno otvorili aj nové kontakty a priatelstvá či už v skimo alebo aj mimo neho :D

-Jax Wattson

WOXOFF

Hráč

4
24.2.2022 19:20, naposledy upraveno 25.2.2022 12:57 uživatelem WOXOFF

@neznamy#6016 @Jacmen007 ďakujem za odpovede <3

27.2.2022 19:02, odstraněno 27.2.2022 19:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacmen007

Hráč

10
3.3.2022 19:10

 @WOXOFF držím palce :)

7.5.2022 13:51

Máš 37 banu za sebou a abych pravdu řekl to ti moc na důvěryhodnosti nepřidává.. Takže to necháme tak jak to je a dál bych to neřešil.


Powered by LeoSight IFS
LT~54

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024