Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban [ SovietDog - Permanent ban ]


Trinity

Hráč

12
24.2.2022 19:23, naposledy upraveno 24.2.2022 20:28 uživatelem Trinity

Dobrý den,

chtěl bych zažádat unban za urážení administrátora pana SovietDoga.

Tímto příspěvkem se chci také veřejně panu SovietDogovi omluvit za případné urážky. Vím trošku jsem to přehnal, jednoduše mi došli nervy když jsem dostal ban za údajný metagaming který nebyl vůbec pravdivý. Měli jsme IC/OOC discord kde byl pan SovietDog OOC dohledem, a jak už psal Rataj ve svém příspěvku o schválených discordech, daný dohled by měl zaregistrovat discord do schválených discordů zde na stránkách. Ale to nechme býti to je už minulost. Ano, přiznám se že moje vystupování nebylo zrovna adekvátní v danou chvíli. Jednoduše jsem se v danou chvíli asi neměl vyjadřovat a vystupovat takto k SovietDogovi. Tímto příspěvkem se ti chci tedy omluvit za urážky které na tebe padly z mé strany a velmi se ti omlouvám, a už se to nikdy nestane. Doufám pane Soviete že mojí omluvu přijmeš a přimouříš očko nad mým unbanem, myslím si že pokud bych se v danou chvíli zachoval jinak nemuselo to dopadnout permou ale nějakým tím malým postihem. Ještě jednou mi prosím promiň mé chování a už se to nikdy nestane.

S pozdravem

Zedax.

((@SovietDog))

 

25.2.2022 02:31, naposledy upraveno 25.2.2022 02:31 uživatelem SovietDog

Vskutku, dneska je tvůj šťastný den jelikož na základě rozhodnutí jsem se rozhodl ti schválit tvojí žádost o unban.
Nevím co bych zde měl ještě více řešit. Vítej zase u nás a doufám že se nic dalšího nebude opakovat.

@Trinity


Powered by LeoSight IFS
LT~29