Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkracení banu popřípadně zrušit..


majkyyfn

Hráč

15
25.2.2022 16:14, naposledy upraveno 25.2.2022 16:18 uživatelem majkyyfn

Zdravím, Před chvilkou jsem dostal ban na 24 hodin za - DM (PK po okradení kvůli pravidle 19). Šlo tedy konkrétně o situaci, kdy jsme někoho okrádali a myslím si že PK bylo na místě a důvod k tomu byl - kolega, který okrádal oslovil dalšího kolegu i jménem, což by mohlo být časem problémové, a krom toho věděl teda i RZ minimálně 3 aut, cituji to co psal Dzardys na fóru - "s PK po okradení, únosu a podobných akcích končíme", je asi pravda že jsem to PKčkem zakončovat nemusel, spíše neměl, ale přišlo mi to vhodný (pokud budeš Dzardysi chtít, pošlu ti celý log s akcí do pm) Tímto bych chtěl zažádat o unban nebo alespoň zkrácení, dnes večer jsem měl docela větší plány, a mrzelo by mě o ně přijít či odložit, díky.

k tomu celou akci spectil Lexikonn.

25.2.2022 17:11

V realitě po těžkém zranění (takto je u nás definováno PK) nemáš jistotu toho, že si někdo nebude pamatovat 15 minut před smrtí. Pouze došlo k opětovnému zneužití pravidel ve vlastní prospěch. Buďte víc kreativní a vymyslete si lepší způsoby, jak zachovat anonymitu, než jen PK.

Každopádně dobrá, nebudu zlý a trest ti zkrátím, každopádně si ho odpykáš ještě dvě hodiny. Příště buď víc kreativní.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024