Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


Hudecek

Hráč

9
26.2.2022 21:21, naposledy upraveno 2.3.2022 20:57 uživatelem Hudecek

Ahoj, takže včera ve 20:48 jsem obdržel Ban za NonRP driving, NonRP Fear, NonRP Injuries na přesněji 14 dní, jestli se nepletu při policejní honičce či přestřelce se injuries musí zaerpit do 5. minut, když jsem ujížděl tak můj časový limit jestli se nepletu nepřesáhl 5. minut, injuries jsem si chtěl zaerpit hned po honičce ale boužel me chytili tudiž jsem si je chtěl zaerpit v CPZ ale do té doby přišel @SovietDog. co se týká Fearu nejsem si vědom že bych ho ničím porušil ale mohu se plést. Tak a poslední věc co se týká mého Banu, je to NonRP driving ten jsem si jist že jsem neporušil, nejezdil jsem např. přes poušť či najížděl na něco co by bylo non rp ale nemusí to být pravda. tímto žádám o UNBAN popřípadě zkrácení banu.

Děkuji za přečtení a rád bych si pročetl vyjádření od @SovietDog přeji Hezký zbytek dne.

S pozdravem Hudecek

3.3.2022 21:52

Žádost ti zamítám na videu jde jasně vidět všechny body ze kterých jsi obviněn a za které jsi také dostal ban.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~24