Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Úprava /net


jonys7

Hráč

52
2.3.2022 10:56

Zdravím tak nějak /net se používá častěji a častěji a někdo kdo ho často využívá překlikává stránky a tak by mě zajímalo zda by nešla hlavní stránka upravovat, rád bych si tam přidal to co používám nejčastěji, například Spay nepoužívám tak místo toho bych si tam dal něco jiného, phonebook nosím u sebe a tak nevidím proč zrovna já bych ho tam potřeboval na hlavní stránce.. možná to nebude lehké ale věřím že rataj zvládne nemožné   

2.3.2022 14:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Artistiques

Hráč

32
2.3.2022 16:05

Ahoj, zobrazují se tam nejpoužívanější weby, dle mého je to tak nejlepší…

Nicméně na tuhle stránku ani nemusíš chodit, stačí si místo vyhledávání v /net rovnou otevřít stránku…
Použij příkaz /net [odkaz na stránku]

například post otevřeš příkazem /net post.ic

2.3.2022 17:37

Možná by stačilo tam přidat více "TOP stránek," co vám tam chybí?

jonys7

Hráč

52
2.3.2022 20:03

Mě osobně třeba OILRIG , stránek je pomalu víc a víc a většinu co tam mám nepoužívám bylo by fajn kdyby se to dalo měnit jak každý uzná za vhodné tak jako u normálních prohlížečů. Třeba členové PSA by si tam určitě nastavili MDC..

2.3.2022 20:37

Ano, potvrzuji, že bych ocenil (a jistě nejen já) MDC na hlavní stránce.

2.3.2022 20:38

Tak zatím přidám tyhle, trochu přeházím pořadí. Pak třeba časem přidám to upravování.


Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo