Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Manuální/Automatická Převodovka


Nugyysek

Hráč

4
4.3.2022 12:09

Ahoj , Zdravím všechny hráče a hráčky Skimo RP , Už hodně lidí mi říkalo či psalo že by přivítaly Manuální Převodovku na starší typi Vozidla... Podle mě by se to mělo přidat do Tuning Vozidla.. Například do kolonky Převodovka-Manuální/Automatická Já bych to rozhodně uvítal.. A myslím si že Půlka serveru Také.. Děkuji za ohlasy AT či Rataje :) 


( Prosím přidat na všechny typi vozidel , Je to přece na každém jakou převodovku si Zvolí Automatickou    či Manuální )  

Julik

Hráč

31
4.3.2022 12:42

Já si myslím že to je docela špatný nápad. Z toho důvodu že si myslím že dost hráčů furt chce něco nového,např sníh všichni se ptaly kdy bude a chvíly poté si to většina vypínala. Pak bych chtěl vidět kdo by RPil předělání z automatické převodovky na manuální či naopak. A myslím že by to i celkem na prd přidávalo do hry, nebo spíše udělat to tak to dobře aby to bylo na 100% funkční. Můj názor. 

JokerB

Hráč

14
4.3.2022 14:23

Na čo ? Je to zbytočné ochvilu ta to omrzí poznam to.. A ohľadom RPnia niektore automaty maju aj sekvenčnú prevodovku.


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024