Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dotaz.


paprika43

Hráč

4
24.4.2020 23:24

Zdravím.

Chci se zeptat. Na serveru mám nahráno 170 hodin + -. Jednou, když jsem měl nahráno třeba tak ani ne 100 hodin jsem zkusil vykrást obchod, chtěl jsem jen zkusit jak to tady funguje, nepotřeboval jsem ani peníze a nic takového, ale byla to pro mne novinka tak jsem to prostě zkusil a nevěděl jsem že to může mít extra následky i po uběhnutí OOC času v podobě zhruba týdnu a více, což IC nějaký ten čas je. V tuto chvíli jsem si udělal psychotesty, prošel jsem, IC jsem vše vysvětlil a psycholog mi neřekl ani slovo a dal mi splněné psychotesty. Poté přijdu na PČR a u komisaře si chci udělat zbrojní průkaz ( opravdu hodně jsem ho chtěl, protože RP hraju celkem dlouho a ani na RZ jsem ho neměl což je co říct, protože tam ho měl každý druhý hráč ) no a je mi řečeno že mám počkat pár dní, tak tedy počkám a po pár OOC dnech jdu opět na PČR s tím, že se jdu znova zeptat na zbrojní průkaz a následně je mi řečeno, že to není možné a na této postavě mám prostě po průkazu. Vykrádačku jsem tak nemyslel, vše jsem IC uhradil a byl mi snížen trest atd. Já jsem právě nepochopil, že psycholog díky testům uzná, že jsem IC v pořádku, ale PČR mi řekne že ne. Opravdu mě to celkem mrzí a nevím co s tím. 

Se 170 hodinami se mi nechce dělat nová postava a ještě k tomu bez nějakého aspoň řádného ukončení jejího IC. Myslím si, že by každý měl dostat druhou šanci a ještě k tomu jsem fakt jakože nevěděl co to udělá a jak to funguje. Byl to prostě omyl.

Kdyby někdo měl radu jak mi pomoct, nebo jaký je způsob řešení, věřte mi, opravdu to velice ocením a budu rád. :-)

25.4.2020 00:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

paprika43

Hráč

4
25.4.2020 00:28

Ahoj Pavote.

Prý to nějaký vliv má taky to nějak nechápu, neměl jsem zbraně a nic, maximálně motorkařskou helmu, IC jsem všechno uhradil, dostal sem nižší trest atd., protože sem poslouchal, zpolupravoval atd. Myslím si, že jsem neudělal nic až zas tak špatného.

Akorát prostě nevím co s tím, ale štve mě, že jedna takováhle věc mi zkazí zbrojní průkaz na mojí postavě. Mrzí mě to a nevim co s tím.

 

misatorcz

Hráč

45
25.4.2020 09:31, naposledy upraveno 25.4.2020 14:27 uživatelem misatorcz

Pokuď mám jednoduše záznam tak neuděláš ani hovno.

 

 

Pokuď vím tak ten script neumožnuje to vykrást beze zbraně v ruce a jestli jsi to udělal se zbraní nebo bez je ve výsledku jedno.

paprika43

Hráč

4
25.4.2020 10:13

Záznam se ani nerpil, vzali mě pod ramenama dotáhli do auta jak krysu a hodili do jailu.

paprika43

Hráč

4
25.4.2020 10:14

Ani ozbrojenej jsem nebyl a zkazí mi to zbroják na celý postavě.

Kdyby to bylo po uplynutí nějakýho času tak ok, ale když ani to ne tak nwm no.

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post
25.4.2020 12:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.4.2020 23:49

@misatorcz skript umožňuje vykradnúť obchod aj bez zbrane.

Každopádne k tvojmu problému. Je mi jasné že to môže byť pre niekoho nepríjemné a niekomu na tom fakt záleží, ale jednoducho IC tvoja akcia bola vykonaná a musíš za to niesť určité následky. S týmto ti bohužiaľ pomôcť nedokážeme, budeš si to musieť riešiť IC.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024