Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na Administrátora Lexikonn


Sp33dy

Hráč

1
5.3.2022 20:06, naposledy upraveno 5.3.2022 21:44 uživatelem Sp33dy

Dobrý den mám stažnosť Administrátora Lexikonn  pretože som dostal ban neprávom 

dôvod banu : Vidíš nehodu, majáky, sanitku, zábrany a stejně to na prasáka projedeš po chodníku, sotva mineš tu sanitu. Máš to na chvilku, to zvládneš.

vyjadrenie prečo je to ban neprávom: Role play som na tomto servery začal hrat v štvrtok preto nemám peniaze na žiadne vozidlo takže tým pádom som nemohol na prasáka prejist cez chodník jediné vozidla ktoré sú mi firemne dostupné sú motorky a kamiony  naposledy použité vozidlo bolo asi cca 30min 45min a to bol kamion v Los Venturas a pokial si pametám tak v Los Venturas nebola žiadna dopravná nehoda a v Los Venturas som ukončil službu a prišiel po mna kamarát a odviezol ma do autobazaru a pokial to bolo počas cesty do autobazaru tak ban by mal dostat vodič a nie spolujazdec. Takže by som poprosil dôkaz banu od hráča @Lexikonn

S pozdravom Sp33dy                                                                                                        ic postava : Dave Fernandez

3.4.2022 23:54

Ahoj,

omlouvám se za pozdní odpověď. Ve stížnosti nepřikládáš žádné důkazy, proto stížnost v žádném případě nemůžu uzavřít ve tvůj prospěch. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31