Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nesmyslené prodloužení banu od Dzardyse


neznamy#7588

Smazaný účet

1
6.3.2022 00:09, naposledy upraveno 6.3.2022 00:14 uživatelem neznamy#7588

Ahoj @Dzardys

dostal jsem prodloužení banu na 120hodin ale bezdůvodně okrádali jsme  BMW 540i u převozu DIA v ls a začali jsme mířit a křičet oni začali ujíždět tak někdo začal kropit já byl pouze řidič takže nechápu proč jsem obdržel tento ban ,předem děkuji za odpověd mějte se <3

Video: https://streamable.com/bc0ss1

Logy:

okrádáme jen tak žeano

nnRayy

Hráč

29
6.3.2022 00:31, naposledy upraveno 6.3.2022 00:36 uživatelem nnRayy

Tak tady se taky vyjádřím. Nechápu důvod, proč jste po tom BMW začali střílet, ale dobrá. Ještě větší kravina je u toho řvát Tady Police San Andreas. Když to chceš psát, což by si asi neměl, tak gramaticky správně, ale dobře. Co se týče mě, jak jsem tam najel, tak hnedka co jsem Vás viděl ve chvíli, co jsem najížděl na kopec, tak jsem to otáčel a ujížděl. Neviděl jsem žádnou IC komunikaci od Vás, že by jste si měli sednout do auta a jet po mně, ale to bude tím asi, že jste všichni v callu na Discordu. Dále, nechápu důvod, proč jste mě tak huntily a potom mě začali do OOCčka psát, ´´FEAR´´, ´´ KDE FEAR´´ . Na videu je vidět, jak jsem ujížděl, takže z mé strany tam nic porušeno není. Ještě z Vaší strany, i na tomto videu je vidět neadekvátní injuries z Vaší strany, nabourali jste tam v celkem velké rychlosti ( 72 km/h) do zadní části toho BMW a nic Vám nebylo. To je pouze mé vyjádření, tak to neber, jako vyvolávání konfliktů. :)

Tak se měj.

6.3.2022 00:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.3.2022 09:14, naposledy upraveno 6.3.2022 09:15 uživatelem Dzardys

Asi se nemusím nikterak rozepisovat, tady máš hlavní důvody banu, než si podáš další "žádost", doporučuju ti znát pravidla nazpaměť, a to i pozpátku. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~57