Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadosť o unban duvod Trash Rp


Havran

Hráč

16
9.3.2022 15:40

Žadam o unban z duvodu neopraveni banu ktore sem dostal,ja sem erpil všetko a dostal sem ban za trash rp a že pasy necukaji a ja sem nenapisal že /me pas cukl ja sem napisal že /me buchnul si hlavu o čelne a nasledne sem dal /status bolest hlavy, a lehce teče z nosu krev, ja sem neerpil že /me cukl pas ten typek co do nas narazil ze zadu on epril /me cukl pas , ale ja ne, za to iste dostal ban Maxxx kedže sedel vedla mna ani sme to nepisali tak vas prosim a-team o unban Havran a Maxxx dekuju za pochopeny

Shadey

Hráč

9
9.3.2022 17:14

Mně osobně přijde bouchnutí o přední sklo stejně trash jako cuknutí pásů, obzvlášť když se z vaší strany nejedná o čelní náraz. Pásy v autech nejsou jen na ozdobu, to samé airbagy. Do injuries by bylo fajn toho napsat trochu víc, ať už modřiny, pohmožděniny či klidně nějakou zlomeninu, samozřejmě s ohledem na to jak velký náraz to byl. 

lolcz

Hráč

36
9.3.2022 19:43, naposledy upraveno 9.3.2022 20:30 uživatelem lolcz

Dobrý večer,

reportl jsem Vás já. Hodili jste zpátečku a dali mi celkem šlupu.

 

Cituji: " ja sem neerpil že /me cukl pas ten typek co do nas narazil ze zadu on epril /me cukl pas"

Od doby co jste mě vybourali jsem si to začal natáčet navíc jsou logy. Takže ještě tady veřejně lžeš.

 

Několikrát jsem psal, že Vás pošlu na zaučení, že Vám třeba pomůžou, protože to co jste dělali byl opravdu extrém, odmítali jste. Co jsem měl dělat?

 

Přeji hezký zbytek večera.

===============

E: Nehodlám se s tebou hádat. 

Zase a opět píšeš nesmysl. Můžeš se zde podívat na video. (https://www.youtube.com/watch?v=rvtEOZWh5a4)

@Havran

===============

 

Havran

Hráč

16
9.3.2022 20:01

popravde sem nechcel na zaučeni lebo takychto akcii sa my stali nekolko krat popravde šupa to nebyla lebo ked sem začal cuvat tak ste prave vjiždel a išli sme ani ne 20km/h lebo sem sa kukal na tachometer a erpe od tebe bylo tiež dobre že ked si vystupil tak si sa kukal na zadny napravu auta ked sem naboural do tveho auta ze predu takže naraznik a nevim jestly tukanec je potrebne hrotit zlomenou rukou atd. ked  sem nešel ani 20km/h takže injuries sem zaerpil jak se jen dalo a trash to nemohl byt a potom odčeho sou ty pasy ked nemohu cuknout alebo se seknout .

 

Havran

10.3.2022 18:17

Pásy necukají, to je jen způsob, jakým se neschopní hráči vyhýbají RP.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo