Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban pokus2


10.3.2022 12:59, naposledy upraveno 10.3.2022 14:11 uživatelem barel

Zdravím, dostal jsem ban za metu, nonrpdriving a nonrpinjuries. Ban mi udělil @SovietDog. Omlouvám se že jsem v minulé žádosti o UB lhal o metě, že to meta nebyla. Prostě se přiznám, byla a je mi to líto že jsem lhal a dopustil jsem se mety. NonRPInjuries a NonRPDriving taky, ano je to pravda bylo to tak, nedodržoval jsem ty pravidla. Chtěl bych se @SovietDog ovi moc omluvit za to že jsem mu lhal, jsem typ člověka který když lže tak nemá dobrej pocit. A fakt se moc omlouvám, rád bych si po 2 Týdnech zahrál na skimu. Sice mi zbývá ban jen na 2 dny ale moc rád bych si zahrál. Taky se omlouvám za moje chování na portálu leosight.Tímto bych chtěl říct že už  nechci lhát AT a budu se snažit všechno dodržovat.

 

Barel

10.3.2022 14:31

Serus bratranec. Len ti chcem povedať, že týmto Soviet naozaj nemyslel 2 dni. Reálne ti odpovedal predvčerom že nie. Takže trochu wake up apačko.

 

10.3.2022 16:51

Jak už tady bylo řečeno nahoře, tak pokud vím tak jsem ti žádost už dávno zamítnul a ty si otevřeš novou? Tak je tohle normální? Podle mě není ale jelikož je tohle v sekci o unban tak ti moje slova opět mile rád z opakují a to že tvojí žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024