Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Chci se jen zeptat


WapeeX

Hráč

5
11.3.2022 22:16

dobrý večer, včera jsem dostal ban a chci se zeptat když hraju na Skimu tak na twitchi můžu streamovat nebo ne.. Moc jsem nepochopil větu ¨twitch chat nemůžeš využít v IC chatu

lolcz

Hráč

36
11.3.2022 22:20, naposledy upraveno 11.3.2022 22:24 uživatelem lolcz

Zdravím, 

co na tom nechápeš? Prostě informace získané mimo hru, Web (Pozor, je některé informace) a Discord (Pouze schválený) nemůžeš používat.

 

E: Taktéž nemůžeš použít informace mimo IC chat. Tzn. věci z OOC nelze použít, jinak se jedná o porušení pravidel. Ale to snad ani psát nemusím.

WapeeX

Hráč

5
11.3.2022 22:30

jasný ale já sice streamoval ale žádný IC chat na twich nebyl 

 

F3nixar

Hráč

22
11.3.2022 22:39

Milý hráči, 

Rád ti to vysvětlím. Streamování hry, tedy streamování RolePlaye je obecně velmi riziková věc. A to v oblasti metagamingu, z hlediska chatu (twitch chatu) nebo z hlediska tvé vlastní vůle. Což tedy v praxi znamená, že smyslem trestu bylo tě upozornit na to, že ses dopouštěl Metagamingu - tento pojem znamená, že cokoliv se dozvíš mimo hru, z pravidla v OOC chatu, neschválených discordech a webových stránek, která neslouží ke hře, nesmíš za žádných okolností použít ve hře jako informaci, kterou víš. A toho ty ses pravděpodobně dopustil a proto ti byl trest udělen. Slouží to pro tebe jako varovný bod k tomu, aby se tento čin neopakoval.

Doufám, že jsem ti to všechno objasnil a nyní důvod trestu a jeho význam znáš!
S pozdravem,
F3nixar

WapeeX

Hráč

5
11.3.2022 22:41

Díky Šéfe


Powered by LeoSight IFS
LT~41