Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban neboli objasnění banu.


13.3.2022 11:28, naposledy upraveno 13.3.2022 11:29 uživatelem barel

Ahoj @ice. Dal jsi mi ban za DM. Jediné co mě napadá je to, že jeden týpek sprayoval zdi u psa tak jsem si sním chtěl promluvit jestli mu to příjde normální, on řek že nasrat tak jsem popojel a nechtě jsem do něj narazil. Jenže měl asi low hp tak prostě umřel. Což bylo u PSA. Jo a jinak, ten kdo umřel tak hned přišel na místo smrti. Logy pošlu soukromě. Potom mě mlátili basebollkou a začli ujíždět, tak jsem nasedl do auta a začal jim střílet do gum. To je jediné co mě napadá.  Rád bych si ještě v neděli zaerpil.

 

@ice

 

Barel

ice

Hráč

18
13.3.2022 14:25, naposledy upraveno 13.3.2022 14:29 uživatelem ice

EDIT: Omlouvam se spletl jsem si tě s jiným banem. (Teď jsem vstal tak se omlouvam.)

Tvůj ban byl ohledně okrádání týpka načež jsi mu dal PK. Což je DM, protože to PK dáváte jen aby si nic nepamatovali, čiže kvůli pravidlu.

Odnaučte se po okrádání, kde druhá strana spolupracuje aby neumřela, dávat PK.

Nicméně to že jsi problémovej zůstává a ban si odsedíš tak i tak. (( @barel ))

13.3.2022 14:27, naposledy upraveno 13.3.2022 14:28 uživatelem barel

To musí být omyl, protože jsem opravdu ráno nikoho neokrádal. Pošlu logy já, možná sis mě spletl. Protože dneska jsem ani nehrál, okrádal jsem včera což PT nebyl, a s kámošem jsem neokrádal. Kdyžtak si mě přidej a pošli proof, protože jsem si jistý že jsem nic takového neudělal. @ice


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024